„Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” był bestsellerem wydawnictwa helion w 2014 roku.

I jest wciąż najchętniej kupowaną książką – również w maju 2016 roku.


Notowanie z dnia:  30 Kwiecień 2016


10
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

9
javascript-wzorce-b

Jeśli jesteś doświadczonym programistą szukającym sposobów rozwiązania problemów związanych z obiektami, funkcjami, dziedziczeniem i innymi aspektami języka, przedstawione tu abstrakcje i szablony sprawdzą się idealnie.

8
Android. Programowanie aplikacji

Książka uwzględnia specyfikę funkcjonowania ludzkiego mózgu i sposób, w jaki najszybciej się uczy. Dzięki nowatorskiemu podejściu autorów nauka pisania aplikacji nie jest nudna.

7
zwinne-wytwarzanie-oprogramowania-najlepsze-zasady-wzorce-i-praktyki-b

Ta książka została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować.

6
Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

Idea, znana jako software craftsmanship, zakłada kompletną zmianę sposobu myślenia o programowaniu. Priorytetami stają się tu profesjonalizm, techniczna perfekcja i zadowolenie klienta

5
Mapowanie historyjek użytkownika. Przepis na produkt idealny

Ta odkrywcza książka, kierowana przede wszystkim do product managerów, analityków biznesowych i osób zajmujących się wrażeniami użytkownika, ma na celu pokazanie, w jaki sposób można w pełni wykorzystać zalety procesów agile i lean poprzez mapowanie historyjek.

4
Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów

Sięgnij po książkę i przekonaj się, jak szybko stworzyć w języku Python skrypt tropiący pakiety w systemach Windows i Linux…

3
Bootstrap. Praktyczne projekty

Ten prosty, przejrzysty podręcznik przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych twórców interfejsów aplikacji i stron internetowych, którzy dobrze znają języki HTML oraz CSS.

2
Projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z użyciem AngularJS i Bootstrapa

Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako przystępny, bogato ilustrowany przewodnik po Bootstrapie i AngularJS.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 915  razy.