Czysta sprawa – wydaje się, że żadna książka nie jest w stanie przebić sukcesu „Czystego kodu”, który po raz kolejny został bestsellerem książek informatycznych w Helion.


Notowanie z dnia:  30 Kwiecień 2014


10
algorytmy-bez-tajemnic-b
Thomas H. Cormen

Każdy program działa według określonego algorytmu – Twoja nawigacja GPS, system płatności elektronicznych, wyszukiwarka Google. Algorytmy są jak przepisy kucharskie: zrób to, sprawdź tamto.

9
c-biblioteka-standardowa-podrecznik-programisty-b

Biblioteka standardowa C++ poza wieloma niewątpliwymi zaletami ma jedną poważną wadę – jest trudna do opanowania. Właśnie dlatego potrzebny Ci jest ten podręcznik!

8
zabawy-z-elektronika-b

Jeszcze nigdy na rynku wydawniczym nie było książki tak potrzebnej osobom rozpoczynającym wędrówkę po świecie elektroniki. W trakcie lektury nauczysz się niezbędnych podstaw…

7
c-5-0-programowanie-tworzenie-aplikacji-windows-8-internetowych-oraz-biurowych-w-net-4-5-framework-b

Ten rewelacyjny podręcznik jest Twoim kluczem do poznania wszystkich niuansów języka C# 5.0. Kolejne wydanie zostało zaktualizowane o wszystkie nowości w C#. Znajdziesz tu kompletny opis języka i platformy .NET.

6
java-techniki-zaawansowane-b
Cay S. Horstmann, Gary Cornell

Dziewiąte wydanie bestsellerowej pozycji Java. Techniki zaawansowane zostało zaktualizowane i uzupełnione o nowinki z najnowszej wersji języka Java oznaczonej numerem 7.

5
projektowanie-stron-internetowych-przewodnik-dla-poczatkujacych-webmasterow-po-html5-css3-i-grafice-b

Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało gruntownie przeredagowane i uzupełnione o nowe informacje tak, aby prezentowało obecnie wykorzystywane narzędzia i panujące trendy w projektowaniu stron internetowych.

4
wzorce-implementacyjne-b

W tej książce znajdziesz 77 wzorców, które pozwolą Ci uniknąć wielu pułapek oraz rozwiązać najczęściej spotykane problemy.

3
arduino-dla-poczatkujacych-podstawy-i-szkice-b

Książka ta jest doskonałym podręcznikiem dla wszystkich pasjonatów elektroniki chcących lepiej poznać platformę Arduino.

2
TDD. Sztuka tworzenia dobrego kodu

Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 439  razy.