W przedwakacyjnym miesiącu na 1 miejsce bestsellerów wydawnictwa Helion powróciła książka „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty”.


Notowanie z dnia:  30 Czerwiec 2016


10
Tajniki języka JavaScript. Asynchroniczność i wydajność

Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. JavaScript może być z powodzeniem wykorzystywany bez głębszej znajomości, jednak prawdziwą biegłość i kontrolę nad swoim kodem uzyskasz dopiero po zrozumieniu kilku trudniejszych koncepcji,

9
TDD. Programowanie w Javie sterowane testami

Choć teoretyczne podstawy wydają się logiczne i zrozumiałe, nabranie wprawy w stosowaniu TDD wymaga długiej praktyki.

8
Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

Idea, znana jako software craftsmanship, zakłada kompletną zmianę sposobu myślenia o programowaniu. Priorytetami stają się tu profesjonalizm, techniczna perfekcja i zadowolenie klienta

7
Tajniki języka JavaScript. Wskaźnik this i prototypy obiektów

Książka jest częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. W książce omówiono również wskaźnik this oraz prototypy obiektów

6
AngularJS. Profesjonalne techniki

Ta książka została w całości poświęcona szkieletowi AngularJS. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób przygotować środowisko programistyczne, zbudować pierwszą aplikację i uzyskać dostęp do kontekstu.

5
Sieci komputerowe. Wydanie V

Wydanie piąte książki „Sieci komputerowe” pozwoli Ci na błyskawiczne opanowanie najbardziej aktualnej wiedzy. Autor położył w niej szczególny nacisk na sieci bezprzewodowe – standardy 802.11, 802.16, Bluetooth™ oraz dostęp przez sieć komórkową.

4
C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC.

3
Security CCNA 210-260

Bezpieczeństwo sieci komputerowych to temat, którego nie da się zgłębić do końca. Systemy informatyczne bezustannie ewoluują, a utalentowany haker złamie najbardziej wyrafinowane zabezpieczenia.

2
TDD. Sztuka tworzenia dobrego kodu

Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 514  razy.