Na 1 miejscu notowania bestsellerów informatycznych wydawnictwa Helion w czerwcu nowa książka dla chcących zgłębić tajniki frameworka MVC – AngularJS.


Notowanie z dnia:  30 Czerwiec 2015


10
scratch-komiksowa-przygoda-z-programowaniem-b

Korzystając z gotowych, kolorowych klocków, poznacie działanie instrukcji warunkowych, pętli oraz zdarzeń.

9
jquery-leksykon-kieszonkowy

Dowiesz się, jak rejestrować i obsługiwać zdarzenia, pobierać elementy, rozszerzać funkcjonalność za pomocą wtyczek oraz usprawnić korzystanie z technologii AJAX.

8
Visual Studio 2013. Tworzenie aplikacji desktopowych, mobilnych i internetowych

Sprawdzisz, jak pisać programy komercyjne dla Sklepu Windows. Zobaczysz, jak działa technologia LINQ i do czego może przydać się wzorzec MVC.

7
C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC.

6
REST. Najlepsze praktyki i wzorce w języku Java

Przyszłość technologii REST, nowe standardy i sposób ich wykorzystania przez różne przedsiębiorstwa

5
API nowoczesnej strony WWW. Usługi sieciowe w PHP

Ta książka pomoże Ci zorientować się, jak działa protokół HTTP, jakie metody udostępnia oraz jakie informacje możesz znaleźć w nagłówkach.

4
ABC internetu. Wydanie VI

Kolejne wydanie tego bestsellerowego poradnika wprowadzi Cię w tajniki korzystania z poczty elektronicznej, stron WWW, wyszukiwarek, grup dyskusyjnych, pobierania plików, rozmów przez komunikatory…

3
CCNA 200-120. Zostań administratorem sieci komputerowych Cisco

Znajdziesz tu informacje o modelach sieci, konfiguracji podstawowych urządzeń Cisco i programach niezbędnych do posługiwania się sieciami.

2
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

AngularJS. Pierwsze kroki

Ta stworzona przez Google’a technologia daje programistom ogromne możliwości, a w ciągu ostatnich dwóch lat dla wielu firm stała się standardem przy tworzeniu aplikacji sieciowych. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1148  razy.