We wrześniowym notowaniu bestsellerów księgarni e-booków EbookPoint klienci najczęściej poszukiwali książki mogącej im pomóc w pracy informatycznej.

Wybrali książkę „Zrozumieć programowanie” Gynvaela Coldwinda, która znalazła się na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2016


10
Czerwień. Misja Brzask

Dla dobra swoich interesów, garstka hiperbogatych prywatnych przedsiębiorców wojennych, do których należy Thelma Sheridan, wywołuje konflikty zbrojne w różnych rejonach świata.

9
Furia ludzi Północy. Dzieje świata wikingów

„Furia ludzi Północy” mówi o tym, jak położona na skraju Europy Skandynawia zdołała niemal na trzy wieki zdominować i sterroryzować znaczną część kontynentu…

8
Biblia NLP. WPonad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego

Trenerzy i terapeuci różnych nurtów korzystają z technik NLP lub pozostają pod ich wpływem.

7
Siła nawyku - Charles Duhigg

Autor na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele.

6
Wspinaczka

W 1996 r. na Mount Evereście dwie komercyjne wyprawy kierowane przez charyzmatycznych liderów, Scotta Fischera i Roba Halla, znalazły się w potrzasku, zaskoczone podczas zejścia przez niezwykle gwałtowną nawałnicę.

5
Historia pszczół

Anglia, rok 1857. William marzył o karierze naukowca przyrodnika. Stany Zjednoczone, rok 2007. George jest hodowcą pszczół i właścicielem kilkuset uli. Chiny, rok 2098. Jedyne miejsce na ziemi, które poradziło sobie z katastrofą.

4
Orzeł Biały

Jest rok 2057. Wskutek działań ubocznych N-Genu, leku hamującego starzenie się, ludzie przemieniają się w zielone, żądne krwi istoty przypominające Orków.

3
Krucze pierścienie. Tom 2. Zgnilizna

Hirka utknęła w umierającym świecie, rozdarta pomiędzy łowcami ludzi, martwo urodzonymi oraz tęsknotą za swoim przyjacielem Rimem…

2
Getting Things Programmed. Droga do efektywności

Sprawne sterowanie swoją uwagą, planowanie zadań czy umiejętność ich oszacowania to wiedza, której brakuje większości programistów.

Zrozumieć programowanie

Książka jest techniczno-popularyzacyjną pozycją traktującą o programowaniu oraz tematach pokrewnych, i jest napisana z myślą o początkujących oraz średnio-zaawansowanych programistach, a także osobach, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1071  razy.