Nowy rok – nowe postanowienia. Czytelnicy EbookPoint postawili na bezstresowe zwiększenie efektywności.


Notowanie z dnia:  31 Styczeń 2015


10
krol-biurowej-klasy-sredniej-b

Bystre oko, cięty język i mnóstwo dobrego humoru. Całość zilustrowana charakterystyczną „zuchową kreską” minikomiksów, które niezmiennie rozbawiają nie tylko pracowników agencji.

9
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

8
antologia-100-xx-tom-1-b

Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku.

7
100-xx-antologia-polskiego-reportazu-xx-wieku-tom-2-b

Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku.

6
success-and-change

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

5
uczenie-maszynowe-dla-programistow-b

Zastanawiasz się, jak nauczyć maszynę myślenia? Jak sprawić, żeby podejmowała trafne decyzje oraz przewidywała najbliższą przyszłość na podstawie przygotowanych modeli? Na to i wiele innych pytań odpowiada ta wspaniała książka.

4
jak-pozostac-anonimowym-w-sieci-b

Jeśli chcesz uwolnić się od oglądania czegoś, co atakuje cię przy każdym otwarciu przeglądarki internetowej, marzysz o tym, by uniknąć natrętnych e-maili od obcych osób, które w dodatku wyglądają jak wiadomości od kumpla, i potrzebujesz odrobiny luzu w wirtualnym świecie – ta książka ci pomoże.

3
zwinne-wytwarzanie-oprogramowania-najlepsze-zasady-wzorce-i-praktyki-b

Ta książka została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować.

2
jezyk-c-kompendium-wiedzy-wydanie-v

Najnowsze wydanie tej cenionej książki zostało poprawione i uzupełnione o nowości z tej właśnie wersji standardu języka C++.

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 487  razy.