W sierpniowym notowaniu klienci księgarni e-booków EbookPoint postanowili poznać sposób Mariusza Sieraczkiewicza na zostanie liderem.

Książka „Technical Leadership. Od eksperta do lidera” na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2016


10
Sprawy Sherlocka Holmesa

W dwunastu opowiadaniach słynny detektyw z Baker Street i jego przyjaciel doktor Watson wspólnie rozwiązują pasjonujące zagadki kryminalne.

9
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

8
Zawód tester

Publikacja całościowo opisuje wszystkie aspekty zawodu, odpowiedzialności testerskiej oraz wymagane kompetencje miękkie i twarde.

7
Jak przestać się martwić i zacząć żyć

Ta publikacja jest panaceum na obawy i lęki, udowadnia, że życie człowieka nie musi być pełne niepokoju i napięć, pozbawiających szczęścia i odbierających siły.

6
Orzeł Biały

Jest rok 2057. Wskutek działań ubocznych N-Genu, leku hamującego starzenie się, ludzie przemieniają się w zielone, żądne krwi istoty przypominające Orków.

5
Kroniki Manticore. Tom 2. Wezwanie do walki

Porucznik Uriah Travis Long zawsze tęsknił za ładem i porządkiem, co zachęciło go do wstąpienia do Royal Manticoran Navy. Tam okazał się nie tylko entuzjastą regulaminów, ale także kimś zdolnym myśleć w nieschematyczny sposób.

4
go-global-wywiady-z-tworcami-polskich-firm-ktore-zdobyly-rynki-miedzynarodowe-b

Kiedy firma zaczyna spoglądać z ciekawością w stronę zagranicznego odbiorcy, zaczynają się koszty i kłopoty.

3
Nie każ mi myśleć!

W trakcie lektury dowiesz się, jak przygotować system nawigacji na Twojej stronie, testować funkcjonalność witryny oraz tworzyć jej wersję działającą na urządzeniach mobilnych.

2
Zrozumieć programowanie

Książka jest techniczno-popularyzacyjną pozycją traktującą o programowaniu oraz tematach pokrewnych, i jest napisana z myślą o początkujących oraz średnio-zaawansowanych programistach, a także osobach, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Technical Leadership. Od eksperta do lidera

Kierownictwo firmy wychodzi ze słusznego skądinąd założenia, że szefować zespołowi programistów powinien także programista, tyle że bardziej doświadczony. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 988  razy.