W sierpniu wśród bestsellerów EbookPoint dużo poradników związanych z rozwojem/zmianą osobowości, jak choćby numer 1 notowania „Siła nawyku”.

Lecz sierpień to również okres wakacji, więc nie powinno dziwić 2 miejsce poradnika „Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków”.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2015


10
niemiecki-dla-bystrzakow-cd-b

10 sposobów na szybkie opanowanie języka, 10 rzeczy, których mówić nie wolno, oraz 10 świąt, o których trzeba pamiętać.

9
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

8
Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie

A jeśli bym Ci powiedział, że skuteczne odchudzanie wcale nie musi oznaczać tego rodzaju restrykcyjnych diet? A jeśli bym Ci powiedział, że można jeść i żyć…

7
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

6
Photoshop CS4/CS4 PL. Biblia

Nauczysz się „myśleć Photoshopem”, biegle operując takimi pojęciami, jak warstwy, maski, zaznaczenia.

5
ksiega-diny

Dina nazywana przez autorkę amazonką i wojowniczką, wilczycą i olbrzymką, pozostaje przede wszystkim głęboko zranionym dzieckiem, którego uczucia uległy dewiacji w wyniku strasznych przeżyć.

4
Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś w sieci?

Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

3
Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie III zaktualizowane

Krach z ostatnich lat porażał skalą, jednak przecież kryzysy na rynkach akcji to nie nowość w świecie wielkich pieniędzy.

2
Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków

W książce znajdziesz informacje o wszystkich elementach roweru. Dowiesz się, jak właściwie konserwować sprzęt, jak uczynić go najwygodniejszym środkiem transportu, a nawet jak naprawić hamulce, układ kierowniczy czy przerzutki!

Siła nawyku - Charles Duhigg

Autor na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 987  razy.