Październikowe notowanie bestsellerów e-booków w EbookPoint odsłania brud współczesnego świata. Zagrożenia wojenne, nuklearne widma, a przede wszystkim życie codzienne.

Powieść Piotra C „Brud” na 1 miejscu notowania, a na 3 miejscu jego wcześniejsza książka „Pokolenie Ikea”.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2016


10
W przededniu

Sto lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze Endera” ludzie sądzili, że są sami w Galaktyce.

9
Krucze pierścienie. Tom 2. Zgnilizna

Hirka utknęła w umierającym świecie, rozdarta pomiędzy łowcami ludzi, martwo urodzonymi oraz tęsknotą za swoim przyjacielem Rimem…

8
2017: Wojna z Rosją

Napisana przez byłego zastępcę naczelnego dowódcy Sojuszniczych Sił Zbrojnych NATO w Europie i oparta na przebiegu gier wojennych prowadzonych przez sztaby NATO…

7
Plutopia. Atomowe miasta i nieznane katastrofy nuklearne

Choć każdy słyszał o Czarnobylu, o Richland i Oziorsku tylko nieliczni. To nie dziwi, bo miejsca te ukrywano niczym tajne laboratoria z „Archiwum X”.

6
Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy

„Ostatnie rozmowy” są spuścizną Benedykta XVI, jednego z największych teologów i myślicieli naszych czasów, który przez osiem lat był głową Kościoła Katolickiego,

5
Insight. Droga do mentalnej dojrzałości

Droga do stanu mentalnej dojrzałości jest fascynującą podróżą do wnętrza siebie. Podróżą, której celem jest wgląd, samopoznanie i samodzielne rozwiązanie własnych mentalnych łamigłówek.

4
Psychologia wojny. Strach i odwaga na polu bitwy

Walczymy, uciekamy czy może zamieramy sparaliżowani strachem? Jak się zachowujemy w najbardziej ekstremalnych warunkach?

3
pokolenie-ikea-b

„Pokolenie Ikea” to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem.

2
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka.

Brud

Jest wspaniały ojciec, adwokat z własną kancelarią. Piękna żona. Czarujący syn. I pies. Do momentu, aż spojrzysz głębiej. Bo każdy kryje jakiś brud. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 772  razy.