W październiku na pierwszym planie klientów księgarni EbookPoint – przyjemności.

Lektura książki beletrystycznej, a w międzyczasie przygotowanie posiłku. „Marsjanin” na 1 miejscu notowania, a „Gotowanie dla geeków” na drugim.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2015


10
Rozkaz: trzaskać! Zapomniane akcje polskiego podziemia

Książka przedstawia wybrane akcje polskiego podziemia w okupowanej przez Niemców Warszawie i Krakowie, a także na ziemiach zagarniętych po 1939 roku przez ZSRR.

9
Prawy umysł. Dlaczego dobrych ludzi dzieli religia i polityka?

Dlaczego nasi przywódcy polityczni nie potrafią ze sobą współpracować w obliczu zagrożeń i narastających problemów?

8
Człowiek - instrukcja obsługi

Najważniejsze odkrycia psychologii spisane i wyjaśnione w jednej małej książeczce.

7
Absurdy PRL-u

Trudno sobie dziś wyobrazić, jak funkcjonował PRL – to najbardziej tajemniczy czas w powojennej historii polskiego społeczeństwa i państwa.

6
Psychologia dla bystrzaków

ABC psychologii — poznaj naukowe oblicze psychologii, różne orientacje psychologiczne oraz etyczne ramy pracy psychologa

5
Test Marshmallow. O pożytkach płynących z samokontroli

Książka ta ma ważne implikacje dla wyborów, jakich dokonujemy w wychowaniu dzieci, kształceniu, polityce publicznej i samorozwoju.

4
adobe-photoshop-lightroom-4-podrecznik-dla-fotografow-b

Zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat pracy ze zdjęciami w formatach RAW i JPEG. Nauczysz się korzystać z dostępnych filtrów, szablonów oraz możliwości integracji z Photoshopem.

3
Yellow bahama w prążki

Główna bohaterka, Hania, jest z pozoru przeciętną dziewczyną, mimo to jej codzienne, zwyczajne przygody nie pozwalają oderwać się od lektury.

2
Gotowanie dla geeków

Choć trudno to sobie wyobrazić, w życiu każdego programisty, administratora, webmastera czy hakera przychodzi w końcu taka chwila, kiedy musi wyjść zza ukochanego monitora… i najzwyczajniej w świecie coś zjeść!

marsjanin

Mark został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 701  razy.