Na liście bestsellerów EbookPoint mieszanka książek do czytania i do nauki.

W tym miesiącu rozrywka na 1 miejscu – „Ziemiomorze” Ursuli LeGuin hitem październikowego notowania.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2014


10
guru-kultu-ry

Stań się guru kultu..ry czyli pokonaj 6 etapów, aby wzmocnić charyzmę, zgromadzić własnych apostołów, przyciągnąc wiernych wyznawców oraz zbudować unikalny biznes!

9
Jan Paweł II

Nowe wydanie wszystkich 14 encyklik Jana Pawła II. Publikacja polecana wszystkim, którzy pragną znać i zawsze mieć pod ręką najważniejsze dokumenty, jakie pozostawił światu nasz Ojciec Święty.

8
masa-o-pieniadzach-polskiej-mafii-b

Opowieści o pieniądzach, jakimi wówczas obracano, niejednego przyprawią o zawrót głowy. Masa porusza również temat kontaktów mafii ze światem polskiej polityki.

7
podrecznik-node-js-smashing-magazine-b

Platforma Node.js powstała w 2009 roku. Pozwala na tworzenie wydajnych, skalowalnych aplikacji sieciowych.

6
backtrack-5-testy-penetracyjne-sieci-wifi

Dostępność sieci sprawia, że nasze dane otaczają nas i są na wyciągnięcie ręki — dla każdego. Jak się przed tym bronić? Jak dbać o bezpieczeństwo Twojej sieci?

5
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

4
kaplan-diabla-opowiesci-o-nadziei-klamstwie-nauce-i-milosci-b

Możesz kochać Dawkinsa albo go nienawidzić, nie wolno Ci jednak przejść obojętnie obok tej książki. Jest ona imponującym wycinkiem naszego wszechświata, doskonale przeanalizowanym i odkrytym na nowo.

3
wschod-b

Najnowsza książka Andrzeja Stasiuka to niezwykły zapis podróży na Wschód – podróży we wspomnienia do obrazów z dzieciństwa spędzanego u dziadków na Podlasiu i podróży tam, skąd wyszły oddziały Czyngis-chan,..

2
gramatyka-amgielska-dla-bystrzakow

Nie taka gramatyka straszna, jak ją malują. Co więcej, jej nauka może być całkiem przyjemna, jeśli tylko trafimy na świetnego wykładowcę albo doskonale opracowany podręcznik…

ziemiomorze-b

Po raz pierwszy w jednym tomie! „Ziemiomorze” Ursuli K. Le Guin to jeden z najznakomitszych cykli literatury fantasy, porównywany z dziełami J.R.R. Tolkiena czy C.S. Lewisa. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 355  razy.