Trochę literatury podróżniczej, szczypta literatury pięknej oraz biznes i ekonomia oraz informatyka – to lista bestsellerów EbookPoint w październikowym notowaniu.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2013


10
cmentarz-w-pradze-b
Umberto Eco

Akcja powieści rozgrywa się w XIX wieku a jej bohaterem jest Simone Simonini, cyniczny fałszerz który świadczy usługi wywiadom wielu krajów.

9
moze-morze-wroci-b

Przez czterdzieści ostatnich lat Jezioro Aralskie, zwane przez miejscową ludność Morzem, niegdyś czwarte największe jezioro świata, zostało zamienione w jałową, bezkresną pustynię.

8
skuteczne-social-media-prowadz-dzialania-osiagaj-zamierzone-efekty-b
Anna Miotk

Google+ nie prześcignął Facebooka, Facebook nie odniósł spektakularnego sukcesu podczas giełdowego debiutu. Rodzime Grono.net, które jeszcze niedawno święciło triumfy, nie istnieje.

7
cypherpunks-wolnosc-i-przyszlosc-internetu-b
Julian Assange, Jacob Appelbaum, Andy Müller-Maguhn, Jérémie Zimmermann

W ciemnych zakamarkach globalnej sieci kryją się ludzie, rządy i korporacje, dla których informacje, jakie internet przechowuje o nas – zwykłych ludziach – stanowią potencjalną broń.

6
php-i-mysql-rozmowki-b
Christian Wenz

Tę książkę każdy programista PHP powinien mieć zawsze pod ręką!

5
negocjacje-dla-bystrzakow-b
Michael C. Donaldson, David Frohnmayer

Przywdziewaj osobowość genialnego stratega, sprytnego detektywa, spektakularnego retora i pierwszorzędnego dyplomaty za każdym razem, kiedy zauważysz taką potrzebę.

4
matrioszka-rosja-i-jastrzab-b
Maciej Jastrzębski

Książka ta ukazuje nowe, bardziej interesujące oblicze współczesnej Rosji, która jest jak tytułowa matrioszka – kolorowa i przykuwająca uwagę, a nawet na swój sposób zachwycająca.

3
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

2
Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu

Błyskotliwe umysły mają możliwość zmieniania świata — ale tylko wtedy, gdy potrafią pokonać powszechne trudności, takie jak dezorganizacja oraz perfekcjonizm…

podrecznik-genialnych-pomyslow-od-inspiracji-po-realizacje-b
Cameron Chapman

Ta książka to niewyczerpane źródło inspiracji. Znajdziesz w niej mnóstwo ciekawych i pomysłowych stron internetowych, liczne zdjęcia oraz bezcenne porady, co robić w trudnych chwilach. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 225  razy.