W marcu dla czytelników e-booków księgarni EbookPoint ważniejsze porady informatyczne od porad psychologicznych, nawet tych związanych z seksem.

Rozmowy o seksie Polaków „Bez pruderii” na drugim miejscu notowania, a na 1 miejscu „Bootstrap. Praktyczne projekty”.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2016


10
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie

Ta książka to opowieść o autonomicznym regionie z niezależnym prezydentem, własną flagą i ambasadorami, choć wciąż pozbawionym granic.

9
Milion lat w jeden dzień

Nie jest to historia wojen, polityki ani doniosłych wydarzeń: Greg zagląda do rzymskich śmietników, egipskich mumii i wiktoriańskich ścieków, wyciągając niezwykłe, zaskakujące, a czasem wręcz niedorzeczne ciekawostki o naszej przeszłości.

8
Psychologia trudnych negocjacji

Opisane są opcje strategii negocjacyjnych oraz kryteria dobrych negocjacji. Podana jest recepta na prowadzenie negocjacji opartych na współpracy.

7
Projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z użyciem AngularJS i Bootstrapa

Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako przystępny, bogato ilustrowany przewodnik po Bootstrapie i AngularJS.

6
Trening mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę

Ta książka stanowi kontynuację „Treningu mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę”.

5
Pozytywny pies. Opowieści o sile pozytywności

Każdy z nas ma w sobie dwa psy. Jeden jest pozytywny, szczęśliwy, optymistyczny i pełen nadziei. Drugi zaś jest negatywny, zły, smutny, pesymistyczny i strachliwy.

4
Tak! 50 sekretów nauki perswazji

Ta książka, oparta na wynikach prowadzonych od 60 lat badań nad psychologią perswazji, zawiera wiele wartościowych spostrzeżeń, które pomogą ci zwiększyć siłę przekonywania w pracy i w domu.

3
Sztuka oddychania

Autorzy są zarówno praktykami coachingu, jak i osobami zajmującymi się coachingiem naukowo, dzięki czemu zagadnienia omawiane w książce są prezentowane wielowymiarowo i w sposób uniwersalny.

2
Bez pruderii. Rozmowy o seksie Polaków

Doktor Depko wyjaśnia popularność książek takich, jak „50 twarzy Greya” i fenomen, jaki się za tym kryje.

Bootstrap. Praktyczne projekty

Ten prosty, przejrzysty podręcznik przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych twórców interfejsów aplikacji i stron internetowych, którzy dobrze znają języki HTML oraz CSS. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 925  razy.