W marcowym notowaniu bestsellerów EbookPoint dużo informatyki, przeplatanej – dla relaksu – poradnikami.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2014


10
filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie.

9
logiczne-myslenie-mysle-wiec-jestem-b
Charles Phillips

Myślenie logiczne to narzędzie, dzięki któremu możesz dokonywać dobrych wyborów, odróżniać argumenty trafne od chybionych oraz wprowadzić do swojego życia więcej ładu i spokoju.

8
wladca-jezykow-czyli-prawie-wszystko-o-tym-jak-zostac-poliglota-b

Obowiązkowa znajomość języków to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat. Życie w globalnej wiosce zmusza do posługiwania się innymi językami…

7
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

6
infografiki-praktyczne-zastosowanie-w-biznesie-b
Mark Smiciklas

Infografiki: są wzrokowym środkiem przekazu, w mgnieniu oka ujawniają swoje znaczenie, są intuicyjne, są zabawne, są estetyczne, są uwielbiane przez wszystkich, są skuteczne!

5
nawyk-samodyscypliny-zaprogramuj-wewnetrznego-stroza-b

Kulisz się, słysząc świst mijających Cię terminów, i nie myślisz już nawet o tym, by DZIAŁAĆ! Jednak to może się zmienić i na pewno tak właśnie się stanie, kiedy wypróbujesz ćwiczenia zawarte w tej książce.

4
elektronika-dla-bystrzakow-b

Ta książka nie ma nic wspólnego ze skomplikowanymi podręcznikami, które znasz ze szkoły lub studiów. Tutaj wszystko zostało wytłumaczone w jasny i przystępny sposób.

3
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka.

2
sieci-vpn-zdalna-praca-i-bezpieczenstwo-danych-b
Marek Serafin

Poszerzone wydanie praktycznego przewodnika dla administratorów sieci firmowych, którzy zajmują się wdrażaniem rozwiązań umożliwiających pracę na odległość.

szesc-poziomow-wplywu-spolecznego-b
Douglas T. Kenrick, Noah J. Goldstein, Sanford L. Braver

Wybitni autorzy tej książki przedstawiają szereg lekcji perswazji, które z pewnością warto przestudiować, przyswoić i zastosować. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 402  razy.