Maj to ostatni czas aby przygotować rower do sezonu. I tak chyba uczyniła większość klientów księgarni EbookPoint – odkładając kryminały i fantastykę, sięgnęli po poradnik „Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków”.


Notowanie z dnia:  31 Maj 2016


10
Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie

Piotr Zychowicz pisze o sprawach niewygodnych zarówno dla Polaków, jak i Żydów. O komunistach i żydowskich kolaborantach pod niemiecką okupacją, ale również o polskich szmalcownikach.

9
Obce dziecko

Emma nie czuje się już bezpieczna. Czy zna całą prawdę na temat tego, co zdarzyło się kilka lat temu? Dlaczego czuje obezwładniający strach o siebie i synka?

8
Ślepy trop

Sofie postanawia wynająć firmę sprzątającą, aby wyrzucić z domu wszystkie pamiątki po krewnym, o którym najchętniej chciałaby zapomnieć. Pozostaje po nim tylko sejf, przytwierdzony na stałe do podłogi w piwnicy.

7
Zapytaj Garyego

Gary odpowiada na najczęściej zadawane mu pytania biznesowe…

6
sila-podswiadomosci

Podświadomość – umiejętnie wykorzystana – może być źródłem życiowego powodzenia.

5
Człowiek w poszukiwaniu sensu

Frankl, więzień Auschwitz, w głębokim i poruszającym eseju opisuje swoje obozowe doświadczenia, by na ich podstawie odkryć najsilniejszy z ludzkich popędów – dążenie do poszukiwania sensu.

4
Psychologia sprzedaży. Droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Mateusz Grzesiak na bazie praktycznej psychologicznej wiedzy, latach własnych międzynarodowych doświadczeń sprzedażowych i obserwacji najskuteczniejszych specjalistów od handlu opracował uniwersalny model sprzedaży: MasterSales.

3
nie-tlumacz-sie-dzialaj-odkryj-moc-samodyscypliny-b

Czy chciałbyś zarabiać dwa razy więcej? Spłacić kredyt? A może schudnąć? Zapewne nie tylko tego pragniesz, ale nawet wiesz, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć.

2
Mindware. Narzędzia skutecznego myślenia

W książce Mindware światowej sławy psycholog Richard Nisbett przedstawia te idee w jasny, przystępny sposób, i oferuje nam zestaw narzędzi, które pozwolą nam lepiej myśleć i podejmować mądrzejsze decyzje.

Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków

W książce znajdziesz informacje o wszystkich elementach roweru. Dowiesz się, jak właściwie konserwować sprzęt, jak uczynić go najwygodniejszym środkiem transportu, a nawet jak naprawić hamulce, układ kierowniczy czy przerzutki! 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 742  razy.