W maju klienci EbookPoint jeszcze nie myśleli o wakacjach, a pracowali nad poprawieniem efektywności w pracy.


Notowanie z dnia:  31 Maj 2014


10
gielda-skuteczne-strategie-nie-tylko-dla-poczatkujacych-b
Adam Zaremba

Książkę Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących możemy nazwać podręcznikiem zwycięzcy. Zawiera ona opisy najpopularniejszych strategii i technik inwestycyjnych.

9
niebo-istnieje-naprawde-b

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie…

8
podrecznik-przygody-rowerowej-b

Autorzy dzielą się w nim doświadczeniami zdobytymi podczas wielu wypraw, w wielu różnych zakątków świata. Radzą, jaki kierunek wybrać i w jaki sprzęt się zaopatrzyć…

7
schudnij-z-kaizen-b
Jarosław Gibas

Autor przestał się odchudzać, wyrzucił wagę i w efekcie waży dzisiaj kilkadziesiąt kilogramów mniej

6
zarzadzanie-kryzysem-w-social-media-b

Najważniejsza jest informacja: zabawna, oburzająca, interesująca. Im bardziej kontrowersyjna i nośna, tym szybciej dotrze do tysięcy Twoich klientów.

5
google-analytics-dla-marketingowcow-b

W internecie nie musisz uciekać się do tak kosztownych metod – Twoi odbiorcy sami powiedzą Ci, czego potrzebują, w najprostszy i najbardziej wiarygodny sposób – klikając to, co ich interesuje.

4
strategie-geniuszy-mysl-jak-freud-da-vinci-i-tesla-b

Odważ się zajrzeć w głąb umysłów, w których powstały idee do dziś kształtujące naszą rzeczywistość.

3
kaplan-diabla-opowiesci-o-nadziei-klamstwie-nauce-i-milosci-b

Możesz kochać Dawkinsa albo go nienawidzić, nie wolno Ci jednak przejść obojętnie obok tej książki. Jest ona imponującym wycinkiem naszego wszechświata, doskonale przeanalizowanym i odkrytym na nowo.

2
adobe-photoshop-cs6-cs6-pl-oficjalny-podrecznik-b
opracowanie zbiorowe

Adobe Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki grafiki rastrowej. Rozwijany od wielu lat, co roku zaskakuje kolejnymi innowacjami. Jego możliwości są ponadprzeciętne, a graficy nie wyobrażają sobie świata bez Photoshopa.

nawyk-samodyscypliny-w-pracy-b

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki zastosowaniu efektywnych metod zarządzania sobą. W ciągu kilku tygodni osiągnij to, co zazwyczaj uzyskuje się podczas trwających latami kosztownych szkoleń z kadrą zarządzającą. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 410  razy.