Na liście poradniki walczą z beletrystyką. W luty wygrywają poradniki. „Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości” na 1 miejscu notowania.

W dziesiątce bestsellerów odnajdziemy dwie książki Rafała Dębskiego („Światło cieni” oraz kontynuacja ‚Łuna za mgłą”).


Notowanie z dnia:  29 Luty 2016


10
swiatlo-cieni-b
Rafał Dębski

W przestrzeni kosmicznej każdy jest samotny, nawet jeśli przebywa wśród ludzi. Ale niektórzy są naprawdę samotni, zwłaszcza gdy nie wiedzą, czy ogarnia ich szaleństwo, czy też rzeczywistość ma więcej twarzy, niż im się dotąd wydawało.

9
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

8
Pamięć doskonała. 50 łamigłówek, które wytrenują Twój mózg i pozwolą Ci zapamiętać wszystko

W tej książce znajdziesz pół setki zabawnych, ciekawych, wciągających łamigłówek, dzięki którym twój mózg zacznie wracać do formy.

7
Łuna za mgłą

Katastrofę atomową przetrwało kilkanaście procent ludzkości. I większość z ocalałych przeszła straszną przemianę.

6
rotmistrz-pilecki-ochotnik-do-auschwitz-b

W latach 1944–1956 stracono w Polsce kilka tysięcy osób należących do antykomunistycznych organizacji niepodległościowych. Ofiarami tych zbrodni byli także dawni więźniowie KL Auschwitz, w tym Witold Pilecki, zaliczany przez historyków do sześciu najodważniejszych ludzi europejskiego ruchu oporu.

5
twoja-e-platforma-jak-sie-wybic-w-swiecie-pelnym-zgielku-b

Dowiedz się, jak stworzyć własną platformę – środek, za pośrednictwem którego dotrzesz do Twoich aktualnych lub potencjalnych fanów i klientów.

4
Trening mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę

Ta książka stanowi kontynuację „Treningu mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę”.

3
Pół wojny

Niektórzy rodzą się po to, by walczyć, inni wolą stać w pełnym blasku.

2
Ginekolodzy

Jürgen Thorwald po raz pierwszy występuje przeciwko lekarzom. Nie szczędzi gorzkich słów tym, którzy nad zdrowie pacjentek przekładali nauki Kościoła, nierzadko stojące w sprzeczności nie tylko z medycyną, ale i zdrowym rozsądkiem.

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości

Powiedzenie, że ćwiczenie czyni mistrza, nie jest tylko czczą gadaniną, więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces, nadszedł właściwy moment, by wstać z kanapy i dokonać wielkich rzeczy. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 813  razy.