Chęć przyłapania partnera na zdradzi czy zdemaskowania osoby, oczerniającej nas w pracy – to najsilniejsze pokusy klientów EbookPoint w lutym.

Książka byłych agentów CIA „Anatomia kłamstwa” została bestsellerem notowania.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2015


10
prawo-w-e-biznesie-wszystko-co-musisz-wiedziec-zeby-prowadzic-e-biznes-i-spac-spokojnie-b

Prawo w e-biznesie zmierza w kierunku większej ochrony konsumentów, a jednocześnie zwiększa wymogi wobec e-przedsiębiorców.

9
efekt-tygrysa-pusc-swoja-osobista-marke-w-ruch-b

To książka dla młodych i mniej młodych, którzy chcą zaistnieć, budując swoją osobistą markę. Bez układów, bez pieniędzy, bez ciągłego biegu w cudzym zaprzęgu.

8
wszystko-za-everest-b

Prawdopodobnie najlepsza książka o zdobyciu Everestu jaką kiedykolwiek napisał naoczny świadek; najwyższa góra, najwyższa cena za jej pokonanie jaką zapłaciło 8 wspinaczy z 3 ekip jednocześnie atakujących wierzchołek

7
automaty-licza-b

„Automaty liczą” to historia pojawienia się i prób budowy w Polsce cyfrowych maszyn liczących – od ogromnych, zajmujących całe pokoje „mózgów elektronowych” po miniaturowe urządzenia o gabarytach jednotomowej „Encyklopedii Popularnej PWN”

6
pokolenie-ikea-b

„Pokolenie Ikea” to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem.

5
arduino-i-android-niesamowite-projekty-szalony-geniusz-b

Już teraz połącz działanie lutownicy z możliwościami platformy Android i zaprojektuj swój własny zdalnie sterowany świat!

4
delegowanie-kontrolowanie-b

Gdy delegowanie i kontrolowanie zostanie zastosowane skutecznie, twoi pracownicy staną się bardziej wydajni.

3
paragon-z-podrozy-poradnik-taniego-podrozowania-b

Poradnik zawiera wiele cennych rad dla początkujących podróżników, którzy nie dysponują zasobnym portfelem, ale też nie boją się wyzwań i mają odwagę spróbować.

2
wybawienie-b

Carl Mørck i jego asystent Assad odkrywają, że wołanie o pomoc, napisane ludzką krwią, jest prawdopodobnie ostatnim znakiem życia dwóch chłopców…

anatomia-klamstwa-b

Chcesz przyłapać partnera na zdradzie? Dowiedzieć się, czy twój syn lub córka ma kontakt z narkotykami? Przyjąć godną zaufania opiekunkę dla dziecka? 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 433  razy.