W listopadzie w księgarni EbookPoint najczęściej kupowano powieść Jakuba Małeckiego „Dygot”.

Na dalszych miejscach przeważają poradniki, poczynając od zasad savoir vivre dyplomacji („Przywitaj się z królową”) po poruszanie się ścieżkami kodów komputerowych („Czysty kod”).


Notowanie z dnia:  30 Listopad 2015


10
Wielka Magia. Odważ się żyć kreatywnie

„Wielka magia” otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.

9
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

8
Więcej krwi

Kontynuacja bestsellerowej „Krwi na śniegu”. Jon ucieka przed zemstą Rybaka, najważniejszego gangstera w Oslo, którego zdradził

7
bonobo-i-ateista-w-poszukiwaniu-humanizmu-wsrod-naczelnych-b

Frans de Waal, światowej sławy prymatolog, kontynuuje biologiczne dociekania na temat ewolucyjnych źródeł mechanizmów społecznych i kulturowych.

6
Zero to One

W książce „Zero to One” legendarny przedsiębiorca i inwestor, Peter Thiel, pokazuje, w jaki sposób możemy tworzyć i odkrywać nowe rzeczy.

5
Przywitaj się z królową

Kulisy fascynującego świata międzynarodowej dyplomacji. Praktyczny przewodnik po świecie savoir vivre.

4
Python. Wprowadzenie

Kod napisany w tym języku można z łatwością utrzymywać, przenosić i używać go ponownie. Pozostaje on zrozumiały nawet wówczas, jeśli analizuje go ktoś, kto nie jest jego autorem.

3
Tak! 50 sekretów nauki perswazji

Ta książka, oparta na wynikach prowadzonych od 60 lat badań nad psychologią perswazji, zawiera wiele wartościowych spostrzeżeń, które pomogą ci zwiększyć siłę przekonywania w pracy i w domu.

2
szczesliwy-x-matematyka-na-codzien-b

W jaki sposób wyszukiwarka Google’a przeszukuje Internet? Z iloma partnerami trzeba się spotykać, by wreszcie znaleźć tego jedynego? Jak przedłużyć żywot materaca, w odpowiedni sposób go odwracając? To właśnie matematyka potrafi dać właściwą odpowiedź na te pytania!

Dygot

Na losy Geldów i Łabendowiczów wpływają nie tylko kolejne dziejowe zawirowania i przepowiednie, lecz przede wszystkim osobiste słabości i obsesje. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1075  razy.