W listopadzie w EbookPoint beletrystyka została odstawiona na bok i czytelnicy zajęli się rozwojem własnym – informatycznym i psychologicznym.


Notowanie z dnia:  30 Listopad 2014


10
obraz-kontrolny-b

Dowiedz się, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem w rozgrywce z bezlitosnym przeciwnikiem. Od operacji „Nabucco”, opisanej w „Sejfie”, pierwszej książce autora…

9
rotmistrz-pilecki-ochotnik-do-auschwitz-b

W latach 1944–1956 stracono w Polsce kilka tysięcy osób należących do antykomunistycznych organizacji niepodległościowych. Ofiarami tych zbrodni byli także dawni więźniowie KL Auschwitz, w tym Witold Pilecki, zaliczany przez historyków do sześciu najodważniejszych ludzi europejskiego ruchu oporu.

8
angularjs-b

Architektura MVC, wstrzykiwane zależności, wiązanie danych to tylko niektóre z cech AngularJS.

7
jestes-start-upem-buduj-swoja-przyszlosc-inwestuj-w-siebie-i-realizuj-sie-zawodowo-b

Nie znajdziesz tu wskazówek, jak tworzyć CV, ani sztuczek przydatnych na rozmowach kwalifikacyjnych. Zamiast tego poznasz strategie, które pomogą ci rozbudować sieć kontaktów…

6
kali-linux-testy-penetracyjne-b

Jeżeli zainteresował Cię temat testów penetracyjnych, to trafiłeś na doskonałą książkę. Znajdziesz w niej omówienie specjalnej dystrybucji Kali Linux.

5
gadzety-szpiegowskie-szalony-geniusz-b

Jeżeli od dziecka marzyłeś o tym, by dostać się w szeregi tajniaków, budować urządzenia szpiegowskie, których nie powstydziłby się James B., to teraz masz szansę zrealizować swoje marzenia!

4
nlp-dla-bystrzakow-b

Z tą książką NLP staje się przyjazne, przystępne i użyteczne. Gdy tylko zagłębisz się w lekturę, znajdziesz praktyczne sposoby wykorzystywania NLP do rozwiązywania własnych problemów…

3
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

2
naucz-ich-jak-maja-cie-traktowac-praktyczny-podrecznik-asertywnosci-b

Najpierw w dzieciństwie, a potem w dorosłym życiu wciąż spotykamy się z ludźmi, którzy porozumiewają się ze światem zupełnie inaczej. I swoje reguły gry brutalnie narzucają innym — mniej asertywnym.

mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 395  razy.