W wakacyjnym notowaniu ebooków w księgarni EbookPoint królują książki niebeletrystyczne.

Na 1 miejscu notowania „Python dla każdego. Podstawy programowania”, na drugim „Szczęście w poszukiwaniach”, a dopiero na trzecim pierwsza książka beletrystyczna – powieść Katarzyny Grocholi „Przeznaczeni”.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2016


10
Głód

Niemal połowa dzieci, które kończą życie przed piątymi urodzinami, umiera z powodu niedożywienia – 3 miliony każdego roku.

9
Zawód tester

Publikacja całościowo opisuje wszystkie aspekty zawodu, odpowiedzialności testerskiej oraz wymagane kompetencje miękkie i twarde.

8
Oblubienice wojny

Bohaterki stawiają czoła kolejnym trudnościom — niosą pomoc ludziom ewakuowanym z zagrożonego Londynu, przeżywają nocne naloty.

7
ksiazeczka-minimalisty-prosty-przewodnik-szczesliwego-czlowieka-b

Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego, by wszystkiego było mniej. Nie jest też celem samym w sobie.

6
Jak stać się lepszym projektantem UX

Moje rady opierają się w całości na sytuacjach, których doświadczyłem osobiście i na projektach, przy których miałem okazję pracować.

5
Sny Morfeusza

Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować.

4
Dezinformacja

Książka gen. Pacepy i prof. Rychlaka odkrywa potęgę dezinformacji, która jest ukochanym narzędziem wszystkich reżimów świata.

3
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

2
Szczęście w poszukiwaniach

Przygoda, pasja i potrzeba realizacji nawet najbardziej zwariowanych marzeń towarzyszą człowiekowi od zawsze.

Python dla każdego. Podstawy programowania

Programowanie obiektowe, tworzenie grafiki oraz graficznego interfejsu użytkownika, tworzenie animacji i efektów dźwiękowych to tylko niektóre z poruszanych tematów. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 480  razy.