Na pierwszych dwóch miejscach notowanie kwietniowego e-booków bestsellerów EbookPoint książki dotyczące projektowanie witryn internetowych.

Lecz dalej wśród e-booków EbookPoint znajdziemy książki z psychologii, biznesu… oraz rekreacji.


Notowanie z dnia:  30 Kwiecień 2014


10
Jan Paweł II

Nowe wydanie wszystkich 14 encyklik Jana Pawła II. Publikacja polecana wszystkim, którzy pragną znać i zawsze mieć pod ręką najważniejsze dokumenty, jakie pozostawił światu nasz Ojciec Święty.

9
wzorce-implementacyjne-b

W tej książce znajdziesz 77 wzorców, które pozwolą Ci uniknąć wielu pułapek oraz rozwiązać najczęściej spotykane problemy.

8
mysle-wiec-jestem-eb
Charles Phillips

Twój mózg z pewnością zaskoczy Cię swoimi możliwościami, jeśli tylko dasz mu szansę. Naucz się uwalniać swój twórczy potencjał, popuść wodze fantazji i pokaż wszystkim, jak piękny masz umysł.

7
bieganie-metoda-gallowaya-ciesz-sie-dobrym-zdrowiem-i-doskonala-forma

Książka ta zachęci Cię do działania i podtrzyma Twoją motywację tak, że bieganie stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu na całą resztę życia!

6
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka.

5
algorytmy-bez-tajemnic-b
Thomas H. Cormen

Każdy program działa według określonego algorytmu – Twoja nawigacja GPS, system płatności elektronicznych, wyszukiwarka Google. Algorytmy są jak przepisy kucharskie: zrób to, sprawdź tamto.

4
inteligentny-dom-automatyzacja-mieszkania-za-pomoca-platformy-arduino-systemu-android-i-zwyklego-komputera-b
Riley Mike

Mike Riley, pomoże Ci zrealizować różne nietypowe projekty automatyzacji domu. Przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zdobywania potrzebnych elementów, budowy fizycznych rozwiązań i tworzenia potrzebnego kodu.

3
ekonomia-wdziecznosci-eb

Zasada uczciwej wymiany leży u podstaw tworzenia się wszelkich społeczności ludzkich. Kiedy jesteś dla kogoś bezinteresownie miły, on także jest miły i zaczyna Cię lubić.

2
responsive-web-design-projektowanie-elastycznych-witryn-w-html5-i-css3-b

W trakcie lektury poznasz nowości z CSS3 i HTML5. Dowiesz się, jak uzyskać rewelacyjne efekty, atrakcyjne wizualnie układy oraz decydować o rozmieszczeniu elementów w zależności od docelowej rozdzielczości.

projektowanie-witryn-internetowych-user-experience-eb

Jeżeli Twój produkt nie wywrze odpowiedniego wrażenia na użytkowniku oraz nie będzie dla niego łatwy w obsłudze, nie masz szans odnieść sukcesu. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 398  razy.