2016 rok klienci księgarni EbookPoint zakończyli sięgając głównie po poradniki. W dziesiątce tylko dwie powieści („Brud” oraz „Gen Atlantydzki”).

 

Na 1 miejscu notowania „Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności”.


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2016


10
Gen atlantydzki

Największa tajemnica wszechczasów… Historia pochodzenia człowieka zostanie ujawniona. 70.000 lat temu ludzkość niemal wymarła.

9
Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy

„Ostatnie rozmowy” są spuścizną Benedykta XVI, jednego z największych teologów i myślicieli naszych czasów, który przez osiem lat był głową Kościoła Katolickiego,

8
Die empty - życie na 100%

Nowa książka Todda Henry’ego jest narzędziem dla tych, którzy nie chcą przekładać swych najważniejszych działań na wieczne nigdy.

7
tajniki-jezyka-javascript-ecmascript-6-i-dalej

Najnowszy standard ECMAScript 6 to gwałtowny skok w przód i ogromna zmiana jakościowa, którą programista JS musi bardzo dobrze poznać!

6
Test Marshmallow. O pożytkach płynących z samokontroli

Książka ta ma ważne implikacje dla wyborów, jakich dokonujemy w wychowaniu dzieci, kształceniu, polityce publicznej i samorozwoju.

5
Brud

Jest wspaniały ojciec, adwokat z własną kancelarią. Piękna żona. Czarujący syn. I pies. Do momentu, aż spojrzysz głębiej. Bo każdy kryje jakiś brud.

4
Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego

Larssen pomaga Ci spojrzeć na życie z dystansu i tak pokierować swymi uczuciami, aby zacząć myśleć inaczej.

3
Dezinformacja

Książka gen. Pacepy i prof. Rychlaka odkrywa potęgę dezinformacji, która jest ukochanym narzędziem wszystkich reżimów świata.

2
Małe wielkie odkrycia

Najpierw pojawia się problem. Później ktoś wpada pomysł jego rozwiązania – nieraz szalony. Powstaje nowy wynalazek…

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 42238  razy.