W ostatnim notowaniu roku e-booków w EbookPoint przeważają książki poświęcone informatyce oraz zarządzaniu.

Ale na liście odnajdziemy również kilka pozycji poświęconych literaturze faktu.


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2014


10
klatwa-gruzinskiego-tortu-b

Kraj ludzi i wilków, któremu przed wiekami powierzono rolę obrońcy chrześcijaństwa przed zagrożeniem ze strony Persów, Arabów i Turków.

9
szefologika-czyli-logika-szefowania-b

W książce „Szefologika” autorzy piszą o konieczności zaznaczania swojego przywództwa, o sięganiu po władzę zamiast czekania, aż przyjdzie sama, o podejmowaniu nadzwyczajnych działań w sytuacji kryzysowej. O rozsądnym ryzykowaniu i pochwale pośpiechu.

8
chce-zostac-informatykiem-b

Jeśli marzysz karierze informatyka lub po prostu interesujesz się programowaniem chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, trafiłeś na właściwą książkę

7
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

6
zarzadzanie-projektami-ze-scrumem-tworz-produkty-ktore-pokochaja-klienci-b

Kluczowym pojęciem w Scrumie jest sprint. Poznaj jego specyfikę, zasady prowadzenia oraz techniki kontrolowania postępów prac.

5
excel-2013-pl-programowanie-w-vba-vademecum-walkenbacha-b

W trakcie lektury tej książki nauczysz się tworzyć aplikacje arkusza kalkulacyjnego.

4
geek-w-swiecie-korporacji-podrecznik-kariery-programisty-b

W umyśle geeka świat jest jak komputer – możliwy do zrozumienia i poznania oraz skończony. Życie jak każdy system da się opanować, wymaga to tylko odpowiedniej ilości czasu i wysiłku.

3
naucz-ich-jak-maja-cie-traktowac-praktyczny-podrecznik-asertywnosci-b

Najpierw w dzieciństwie, a potem w dorosłym życiu wciąż spotykamy się z ludźmi, którzy porozumiewają się ze światem zupełnie inaczej. I swoje reguły gry brutalnie narzucają innym — mniej asertywnym.

2
pokolenie-ikea-b

„Pokolenie Ikea” to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem.

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości

Powiedzenie, że ćwiczenie czyni mistrza, nie jest tylko czczą gadaniną, więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces, nadszedł właściwy moment, by wstać z kanapy i dokonać wielkich rzeczy. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 544  razy.