Czytelników EbookPoint nie interesują powieści kryminalne czy fantastyka. Po e-booki sięgają, aby się czegoś nauczyć.


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2013


10
urodziles-sie-bogaty-b

Międzynarodowy bestseller Boba Proctora Urodziłeś się bogaty wiedzie cię przez wszystkie najważniejsze zasady, jakie powinieneś opanować, by móc odblokować przeogromne bogactwo potencjału, który w sobie masz.

9
lifehacker-jak-pracowac-inteligentniej-wydajniej-i-lepiej-wydanie-iii-b
Adam Pash, Gina Trapani

Znajdziesz w niej dziesiątki genialnych sposobów, które pozwolą Ci efektywniej wykorzystać czas spędzony przed komputerem.

8
potwor-w-twojej-glowie-b
Olga Rzycka

Ta książka pokaże Ci, jak hodować swojego potwora, by każda zmora, chimera, pokraka, byle Paranoicus Bladus czy inny Lękliwek Nadzyczajny były w stanie uprzykrzyć Ci wszystko.

7
mapy-mysli-w-biznesie-jak-tworczo-i-efektywnie-osiagac-cele-przy-pomocy-mind-mappingu-b
Katarzyna Żbikowska

Mind mapping (mapy myśli) to dynamiczne narzędzie biznesowe, służące do zarządzania czasem, pamięcią, projektami, a także porządkujące informacje dzięki zastosowaniu naturalnego dla mózgu sposobu ich zapisu.

6
system-bialorus-b

Dziś nikt nie podejmie się roli wróżbity, przepowiadającego, kiedy na Białorusi skończy się epoka Łukaszenki. Jednak mimo usilnych starań upartego prezydenta oblicze Białorusi nie jest już jednolite.

5
wychowanie-najtrudniejsza-ze-sztuk-pieknych-b

Każdy rodzic w mniejszym lub większym stopniu zmaga się z trudnościami dotyczącymi wychowania dziecka.

4
filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie.

3
excel-101-makr-gotowych-do-uzycia-b
Michael Alexander

W tej wyjątkowej książce znajdziesz ponad sto makr, gotowych do zastosowania od ręki. Wśród nich znajdziesz makra ułatwiające drukowanie, formatowanie komórek, nawigację oraz formatowanie wykresów.

2
uwolnij-swoj-jezyk_gabor

Nim zaczniesz rozmawiać, plotkować i wykładać swoje racje, przez chwilę bądź cicho i przysłuchuj się temu, o czym i jak mówią inni.

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 394  razy.