W czerwcowym notowaniu bestsellerów e-booków EbookPoint mieszanka książek technicznych z poradnikami psychologicznymi czy – nielicznymi – rekreacyjno/sportowymi.

Na 3 miejscu poradnik „Jak biegać zdrowo”, na 7 „Pływanie kraulem”.


Notowanie z dnia:  30 Czerwiec 2015


10
Architekci zwycięstwa

Bohaterami tej książki nie są dowódcy stojący na czele alianckich sił zbrojnych ani żołnierze na polu walki, ale ci, którzy wymyślili, jak w praktyce osiągnąć cele…

9
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

8
Książę. Cel uświęca środki - Niccolo Machiavelli

Tytułowy Książę to współczesny szef, boss, prezes, po prostu — Pierwszy.

7
Pływanie kraulem, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu

Szczegółowa analiza ruchów pływackich z wykorzystaniem dziesiątek znakomitych, kolorowych zdjęć: podwodnych i nadwodnych pozwoli nam zrozumieć idealne ruchy, a odpowiednie ćwiczenia pomogą nam je opanować.

6
od-obwodu-elektrycznego-do-pierwszego-robota-nic-prostszego-b

Podążaj za instrukcjami zawartymi w tej książce, a w mig zbudujesz konstrukcje na różnych poziomach zaawansowania.

5
nawyk-samodyscypliny-zaprogramuj-wewnetrznego-stroza-b

Kulisz się, słysząc świst mijających Cię terminów, i nie myślisz już nawet o tym, by DZIAŁAĆ! Jednak to może się zmienić i na pewno tak właśnie się stanie, kiedy wypróbujesz ćwiczenia zawarte w tej książce.

4
Arduino dla początkujących. Kolejny krok

W trakcie lektury poznasz krótką historię platformy, a następnie zobaczysz, jak obsługiwać przerwania sprzętowe, współpracować z urządzeniami 1-wire oraz obsługiwać interfejs USB.

3
Jak biegać zdrowo

Książka skierowana dla osób, które mają świadomość, że bieganie, nie polega tylko na wyjściu z domu i szybszym ruszaniu nogami.

2
Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Nie jest ważne, czy jest się profesjonalistą – nauczycielem, aktorem, prezenterem, politykiem czy dziennikarzem – książka ta jest przeznaczona dla każdego.

Siła woli. Poznaj i wykorzystaj mechanizmy samokontroli

Kurs uczy, jak uwalniać się od dotychczasowych nawyków i kształtować zdrowe przyzwyczajenia, jak pokonywać skłonność do odkładania wszystkiego na później… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1192  razy.