Czytelnicy wydawnictwa EbookPoint w 2014 roku postawili na samodyscyplinę – książka „Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża” została bestsellerem roku.

A już zdyscyplinowali przeważnie sięgnali po informatykę.


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2014


10
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

9
superskuteczne-strategie-opanowania-jezykow-obcych-twoj-prywatny-coach-wydanie-ii-b

Opanowanie języka obcego wymaga dobrego przygotowania samego siebie, zanim jeszcze usiądziesz nad słówkami czy gramatyką

8
walkowanie-ameryki-b

„Wałkowanie Ameryki” to książka, która w dowcipny i przenikliwy sposób opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i jego specyfice.

7
responsive-web-design-nowoczesne-strony-www-na-przykladach-b

W trakcie lektury poznasz zalety i wady trzech najlepszych szkieletów do błyskawicznego tworzenia stron WWW. To Bootstrap, Skeleton oraz Foundation Zurb.

6
rework-b

Nie trać czasu na pisanie biznesplanu, poznawanie konkurencji, szukanie inwestorów itd. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie, że kiedy wykonasz całą tę mrówczą pracę, Twoje cenne dane będą już nieaktualne.

5
projektowanie-witryn-internetowych-user-experience-eb

Jeżeli Twój produkt nie wywrze odpowiedniego wrażenia na użytkowniku oraz nie będzie dla niego łatwy w obsłudze, nie masz szans odnieść sukcesu.

4
nawyk-samodyscypliny-w-pracy-b

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki zastosowaniu efektywnych metod zarządzania sobą. W ciągu kilku tygodni osiągnij to, co zazwyczaj uzyskuje się podczas trwających latami kosztownych szkoleń z kadrą zarządzającą.

3
bieganie-metoda-gallowaya-ciesz-sie-dobrym-zdrowiem-i-doskonala-forma

Książka ta zachęci Cię do działania i podtrzyma Twoją motywację tak, że bieganie stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu na całą resztę życia!

2
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka.

Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża

Odczuwasz bezsilność, patrząc na niekończącą się listę zadań, ciągle się denerwujesz i wzbraniasz przed działaniem, by na koniec poczuć, że jesteś zupełnie sparaliżowany i niezdolny do czynu.
 
 

Katagoria: Bestsellery 2014, bestsellery ebooków, Ebook Point
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 370  razy.