W romansowym notowaniu e-booków Nexto.pl, na 1 miejscu… wydawnictwo Mira i jego autorki.


Notowanie z dnia:  27 Kwiecień 2015


10
gra-uczuc-b

Opieka nad rezolutnymi bliźniętami to nie lada wyzwanie. Rebeka przekonuje się o tym już pierwszego dnia po przyjeździe do rodzinnej posiadłości Aysgarth.

9
slonce-i-deszcz-b

ycie w domu na prerii mogłoby być cudowne, jednak i tutaj Molly boryka się z kłopotami. Samotnej kobiecie trudno jest ratować podupadające gospodarstwo.

8
w-cieniu-naszego-domu-b

yły wojskowy, którego twarz i duszę przecina szpecąca blizna, zawsze pragnął zostawić po sobie dziedzica. Dlatego gdy w jego życiu pojawia się piękna kobieta, bez wahania prosi ją o rękę.

7
w-cieniu-starych-drzew-b

Od dawna kochała się w swoim szefie. Jednak gdy on zabawił się jej kosztem i celowo ją zranił, rzuciła pracę w stolicy i uciekła w rodzinne strony.

6
angielka-w-nowym-jorku-b

Na jednym z przyjęć pijany Jonathan robi jej awanturę. W obronie Cynthii staje właściciel stacji telewizyjnej Lucien Steele.

5
spotkanie-w-londynie-b

Po wyjściu z więzienia Beth znajduje dobrą pracę w Londynie i rozpoczyna nowe życie, pod nowym nazwiskiem. Niespodziewanie na przyjęciu u sąsiada pojawia się Dante.

4
francuski-pocalunek-b

Intryga Suzie i niefortunny zbieg okoliczności sprawiają, że Jenna i Simon znowu spotykają się i muszą udawać narzeczonych.

3
pokonac-samotnosc-b

W czasie pobytu w Chicago poznaje Mindy, której życie rozsypało się na kawałki. Niespodziewanie dla Hardena opieka nad nią sprawia mu przyjemność

2
podwojna-gra-b

Dwóch konkurentów z branży próbuje za wszelką cenę przejąć jej biznes. Cassie zrobi wszystko, by zachować zawodową niezależność.

przerwany-koncert-b

Arabella – na prośbę Ethana – zaczyna przed Miriam odgrywać rolę jego narzeczonej. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1110  razy.