Czytelnicy księgarni rozczytali się w kryminałach, powieściach fantasy i obyczajowych.

Na bok odstawili poradniki. Zapomnieli też o nauce.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2014


10
brudna-gra

Wolski wnika w mroczny świat zawodowego tenisa. Płatny seks, doping, ustawianie meczów. Tu wszystko jest możliwe i każdy wydaje się podejrzany…

9
demon-luster-b
Martyna Raduchowska

Ida jest szamanką od umarlaków, a więc kimś pomiędzy medium a banshee. Nie ma wpływu na to, czyj zgon przepowie, ale z chwilą, w której doznaję wizji, staje się odpowiedzialna za duszę przyszłego zmarłego.

8
Kull_Banita z Atlantydy
Robert. E. Howard

Kull jest kimś znacznie więcej niż tylko prostszym prototypem Conana. Jest postacią fascynującą: banita z Atlantydy, który zdobywa koronę Valusii po to tylko, by stwierdzić, iż jest ona tyleż nagrodą, ile brzemieniem.

7
90089517 klub filmowy meryl streep.indd
Mia March

Trzy siostry – dwie rodzone i jedna cioteczna – dorastające w cieniu tragedii, jaka przed kilkunastu laty dotknęła ich bliskich, zostają wezwane przez matkę ostatniej z nich do prowadzonego przez nią pensjonatu, gdzie otrzymują szokującą wiadomość.

6
to-nie-jest-kraj-dla-starych-ludzi-b

1980 rok. Na pustkowiu tuż przy granicy z Meksykiem pewien myśliwy znajduje dwa miliony dolarów. Niedawno w trakcie transakcji narkotykowej doszło tu do krwawej strzelaniny.

5
pomnik-cesarzowej-achai-tom-2

Pomnik cesarzowej jest potężny i wzbudza strach. Nadchodzi czas silnych kobiet i równoległych światów.

4
zlodziejka-ksiazek-b

Od momentu wydania powieść znajduje się na szczycie listy bestsellerów „The New York Timesa”. Zyskała również ogromne uznanie krytyki literackiej.

3
dziedzictwo-przodkow-tod-mit-uns-uniwersum-metro-2033-b
Suren Cormudian

Najnowsza powieść w Uniwersum Metro 2033, międzynarodowym projekcie Dmitrija Glukhovsky’ego. Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy.

2
Pod Mocnym Aniołem

Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE w 2001 r.

rycerz-siedmiu-krolestw-b

Trzy minipowieści autorstwa Goegre’a R. R. Martina (Wędrowny rycerz, Wierny miecz i Tajemniczy Rycerz) zebrane w jeden tom. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 348  razy.