W notowaniu duża dawka nowych kryminałów, głównie – w szwedzkim stylu, ale odnajdziemy i polskich autorów.


Notowanie z dnia:  14 Maj 2014


10
jeszcze-tylko-jeden-nieboszczyk

Powieść kryminalna dla wielbicieli gatunku. Księgarz, którego pasją są kryminały, nie potrafi przebić się na rynku ze swoim dziełami.

9
kobiety-na-plazy

„Kobiety na plaży” to wielowątkowa, osadzona w brutalnych realiach historia trzech kobiet, które mniej lub bardziej przypadkowo znalazły się w krytycznej sytuacji.

8
pozytywnie-nieobliczalni

Powieść, której główny bohater, młody prawnik, zderza się z bezwzględnym światem korporacji i szybko odkrywa, że w jego życiu wciąż na pierwszym miejscu znajdują się młodzieńcze ideały.

7
losos-norwesko-chinski
Michał Krupa

Maciej, bohater „Łososia norwesko – chińskiego” zasadniczo jest typowym facetem z typowymi problemami dla faceta w jego wieku.

6
kto-sieje-wiatr

Pia Kirchhoff i Oliver von Bodenstein muszą znaleźć winnych śmierci dwóch osób, a krąg podejrzanych ciągle się poszerza…

5
prezydencki-gambit
Fred Madison

Każdy, kto potrafi znaleźć dystans do bieżących zjawisk politycznych na pewno przeczyta „Prezydencki Gambit” jednym tchem.

4
odpoczywaj-w-pokoju

W damskiej umywalni spa Yasuragi Hasseludden obsługa znajduje nieprzytomną kobietę, która, jak się okazuje, jest znaną aktorką. Wkrótce potem, w pokoju 327, zostaje znaleziona para martwych staruszków.

3
trzeci-glos

W podmiejskim parku w Marsylii ryjące tam dziki wykopują z ziemi poćwiartowane ciało kobiety. Policja ustala, że ofiara przed laty pracowała w cyrku jako żywa tarcza dla rzucającego nożami

2
lodowa-kurtyna

W trzech różnych miastach znaleziono ciała trzech kobiet. Każda z tych pięknych, zamożnych dziewcząt należała do stowarzyszenia studentek i straciła życie w makabrycznych okolicznościach. Nie znaleziono odcisków palców ani jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby naprowadzić policję na ślad zabójcy.

karambol

Siódma książka w serii kryminalnej o komisarzu Van Veeterenie i jednostce policyjnej w Maardam. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, kryminał, horror i sensacja, Woblink
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 835  razy.