Na szczycie i dole listy książki o twórcach Apple. Pomiędzy… również biografie oraz dużo literatury.


Notowanie z dnia:  23 Kwiecień 2014


10
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

9
anna-karenina-b
Lew Tołstoj

Piękna młoda kobieta spełnia się jako matka, ale nie stroni też od przyjęć, jest uwielbiana na petersburskich salonach. Spokój znika wraz z pojawieniem się hrabiego Wrońskiego…

8
droga-do-zapomnienia-b
Eric Lomax

Eric Lomax wiele lat po zakończeniu wojny spędził w samotności. Wycofany, zamknięty w sobie, skrywał bolesną tajemnicę. Wspomnienie II wojny światowej, podczas której trafił do japońskiego obozu jenieckiego, nie dawało mu spokoju, odbierało szansę na szczęście.

7
upiory-czernobyla-b
Wojciech Wiktorowski

Kwiecień 1986 rok. Informacje o katastrofie w Czarnobylu i skażeniu promieniotwórczym docierają do Polski, ale o faktycznym stanie zagrożenia wiedzą tylko nieliczni.

6
tajne-panstwo-b

Człowiek, który mógł zmienić losy świata Nikt nie wiedział o Polskim Państwie Podziemnym tyle co on. Mimo śmiertelnego zagrożenia kilka razy przemierzył Europę jako jego tajny emisariusz.

5
polowanie-na-snowdena-b

„Polowanie na Snowdena“ to dziennikarstwo śledcze w najlepszym wydaniu, książka, którą czyta się jak powieść szpiegowską.

4
wyznaje-b
Jaume Cabre

Trzymające w napięciu do ostatniej strony wyznanie miłosne i spowiedź człowieka starającego się zrozumieć, czym tak naprawdę jest zło – nie tylko w świecie, ale i w nas samych.

3
krwawa-jutrznia-stracency-b

Kacper Turopoński wymyka się śmierci w kanałach pod moskiewskim zamkiem dzięki wrodzonemu sprytowi i… znajomości rozwiązań holenderskich budowniczych.

2
wszechswiat-kontra-alex-woods-b

Pewnej deszczowej nocy celnik zatrzymuje poszukiwanego Alexa Woodsa. W jego samochodzie znajduje kilogram marihuany, sporą ilość gotówki i… urnę z ludzkimi prochami

jony-ive-b

Pierwsza szczegółowa biografia projektanta kultowych produktów Apple (m.in. iPhone’a, iPada, iPoda i iMaca), jednego z najbliższych współpracowników i przyjaciół Steve’a Jobsa, sir Jonathana Ive’a. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 557  razy.