Nowy kryminał Marka Krajewskiego wciągnął na listę starsze książki – i tak lista bestsellerów kryminału i sensacji w Woblink została zdominowana przez wrocławskie zbrodnie.

Lecz na 1 miejscu notowania kryminał Harlana Cobena „Tęsknię za tobą”.


Notowanie z dnia:  08 Październik 2014


10
festung-breslau-b

W obleganej przez Armię Czerwoną twierdzy, ludzie walczą o każdy dzień. Tutaj przetrwanie staje się jedyną wartością. Tutaj kończy się świat.

9
twardzielka-b

Pierwszy kryminał o polskim show-businessie. Mocna historia o zepsuciu i zbrodni w świecie pełnym kłamstw.

8
koniec-swiata-w-breslau-b

Wrocław. Zima 1927. Seryjny morderca zostawia za sobą krwawy ślad. Przy zwłokach ofiar policja znajduje kartki z kalendarza.

7
elita-b

Wielkie interesy, wielkie pieniądze, wielkie afery. Konstancin pod Warszawą. Ogromne rezydencje, luksusowe samochody i piękne kobiety…

6
w-otchlani-mroku-b

Do czego może doprowadzić na pozór niewinny spór profesorów? Co pewien filozof z roku 2012 ma wspólnego ze zbrodniami z 1946?

5
wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u.

4
wladca-liczb-b

Zmęczony życiem Popielski dostaje nowe zlecenie. Proste z pozoru śledztwo w sprawie syna pewnego hrabiego zaczyna zupełnie nowy rozdział w historii detektywa i miasta.

3
smierc-w-breslau-b

Wrocław, maj 1933 roku. Wstrząsająca zbrodnia. Zmasakrowane zwłoki dwóch kobiet. Tajemnicze zdanie napisane krwią ofiar.

2
jedwabnik-b

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu.

tesknie-za-toba-b

Policjantka Kat Donovan przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego, który wiele lat temu złamał jej serce. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, kryminał, horror i sensacja, Woblink
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 605  razy.