Twarda science-fiction, fantasy a nawet horror – do wyboru w księgarni Woblink w sierpniowym notowaniu bestsellerów e-booków.

Książki dopiero co napisane i już będące kanonem gatunku. I właśnie książka z kanonu – „Planeta małp” – została bestsellerem sierpniowego notowania.


Notowanie z dnia:  26 Sierpień 2014


10
magia-zlota-eb

Becca Cooper nie jest już szczenięciem – jest jednym z psów, pełnoprawnym członkiem Gwardii. Jej zadaniem jest strzec porządku w Corus.

9
skald-kowal-slow-eb

Krwawa, mityczna podróż w głąb wikińskiej duszy, gdzie walka jest jak poezja, miłość jak klątwa, pieśń jak złoto, magia jak religia, a śmierć to zbawienie…

8
czarodziejka-ze-swiata-czarownic-eb

Czarodziejka postanawia wrócić do Estcarpu, by odzyskać dawne zdolności. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

7
infekcja-b

Graham Masterton ponownie oddaje do rąk czytelnika wciągającą powieść, która bawiąc, zmusza zarazem do poważnej refleksji nad kondycją współczesnego świata…

6
dzielnica-obiecana-uniwersum-metro-2033-b

Dwie dekady po atomowej zagładzie, czasy Pożogi. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie.

5
kotku-jestem-w-ogniu-eb

Życie w świecie opanowanym przez książkoholików nie jest łatwe, ale Edward Egan, mieszkaniec Postmoderny i nieuleczalny utracjusz, stara się skupiać na jego jasnych stronach.

4
milosc-jest-slepa-eb

Krótkie i lekkie opowiadanie fantasy.

3
2
latwo-byc-bogiem-b

W połowie XXIV wieku ludzkość ma za sobą skok cywilizacyjny. W ciągu piętnastu pokoleń skolonizowano ponad tysiąc planet i zbadano kilkanaście tysięcy układów gwiezdnych. Stoczono też krwawą wojnę domową.

planeta-malp-eb

Rok 2500. Po dwóch latach galaktycznej podróży statek kosmiczny ląduje na nieznanej planecie. Ten świat uderzająco przypomina Ziemię. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, fantastyka, Woblink
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 441  razy.