„Egzorcyzmy Dory Wilk” okazały się potężniejsze od „Podróży na sto stóp” oraz „Pana Mercedesa”.

Na liście 10 notowania ebooków w Świecie Książki po dwie powieści Janet Evanovich oraz Jarosława Grzędowicza.


Notowanie z dnia:  01 Październik 2014


10
pan-lodowego-ogrodu-tom-3
Jarosław Grzędowicz

PAN Z WAMI. Jako i ogród jego. Wstąpiwszy, porzućcie nadzieję. Oślepną monitory, umilkną telefony. Tu włada magia.

9
kolory-sztandarow
Tomasz Kołodziejczak

Tomasz Kołodziejczak w szczytowej formie. Dominium solarne – drobiazgowo nakreślone uniwersum z własna siecią zależności, systemem politycznym, religiami, kultami.

8
klamca-1
Jakub Ćwiek

Ocalony po szturmie na Valhallę Loki – adoptowany syn Odyna, patron oszustów i zdrajców – postanawia przystać do zwycięzców i staje się anielskim chłopcem na posyłki.

7
najlepsza-jedenastka-b

Stephanie Plum po ostatnich przejściach ma dość pracy jako łowczymi nagród. Nie chce już tropić zbiegów, ani uczestniczyć w strzelaninach i nie chce by jej kolejne samochody regularnie wylatywały w powietrze.

6
pan-lodowego-ogrodu-tom-4
Jarosław Grzędowicz

Władza uzależnia, szczególnie w połączeniu z magią. Wyobraź sobie, że stałeś się bogiem – ktoś miałby cię tego stanu pozbawić? No fuckin’ way! Nie liczą się sentymenty, dobro wspólne, misja i przyjaźń.

5
jakie-piekne-samobojstwo-b

To już nie jest zwyczajna publicystyka, to rzetelna analiza tego, w jaki sposób na przestrzeni dziejów Polacy walczyli o zniewolenie.

4
parszywa-dwunastka-stephanie-plum

W trakcie kolejnego śledztwa Stephanie Plum odkrywa, że jest prześladowana przez uzbrojoną i niezrównoważoną psychicznie kobietę.

3
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

2
podroz-do-krainy-zekow-b

Książka Margolina stanowi niezwykłą relację z życia codziennego w sowieckich łagrach, w których autor, Żyd pochodzący z terenów należących przed wojną do Polski, spędził pięć lat, od 1940 do 1945 roku.

egzorcyzmy-dory-wilk-b

Władający czarną magią sadystyczny psychopata grasujący po ulicach Torunia to zła wiadomość dla Dory Wilk i jej przyjaciół z policji. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 329  razy.