W e-bookowym Świecie Książki grudniowym bestsellerem nowa powieść Andrzeja Pilipiuka „Zaginiona”.


Notowanie z dnia:  03 Grudzień 2014


10
slepnac-od-swiatel

Zagadkowa, dynamiczna miejska odyseja, pełna zaskakujących zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach podstawowe wartości: miłość, przyjaźń czy wierność.

9
droga-krolow-b

Ta czwórka jest kluczem do przyszłości. Jeden z nich może przynieść zbawienie. Drugi doprowadzi do zagłady.

8
kuchnia-polska-bez-pszenicy-b

Obszerna część poświęcona przepisom zawiera ponad 300 receptur na domowe posiłki od rana do wieczora: chleby i bułki, słodkie i słone śniadania, pożywne zupy, dania obiadowe oraz sałatki i przekąski.

7
wszystko-co-lsni-b

Wszystko, co lśni to epicka opowieść z czasów gorączki złota w Nowej Zelandii – o poszukiwaniu szczęścia, marzeniach i przeznaczeniu zapisanym w gwiazdach.

6
turkusowe-szale

Turkusowe szale to powieść sensacyjna, której fabuła opiera się o rzeczywiste wspomnienia, dokumenty, oraz wydarzenia związane z 307 Dywizjonem Nocnym Myśliwskim „Lwowskich Puchaczy”.

5
czarne-miasto-b

Czy Erast Fandorin zdoła odkryć groźny rewolucyjny spisek? Dlaczego słynnym detektywem interesuje się austriacki wywiad?

4
zyj-zdrowo-i-aktywnie-z-anna-lewandowska-b

Moda na zdrowy styl życia rozkwita, ale Anna Lewandowska w swojej książce buntuje się przeciwko użyciu słowa „moda”, pisząc: „Moda to zjawisko, które przemija.

3
stulecie-tom-3-krawedz-wiecznosci-b

Akcja „Krawędzi wieczności”, ostatniej części trylogii, obejmuje okres od wzniesienia muru berlińskiego do zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich.

2
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

kuzynki-kruszewskie-4

Na aukcji dzieł sztuki i starodruków spotykają się trzy niezwykłe kobiety, a każda z nich pragnie tylko jednego – kreślonej na pergaminie XIX wiecznej kopii starej mapy północnego Atlantyku. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 613  razy.