Demony wojny spinają notowanie e-booków w księgarni Fabryki. Na szczęście to demony Adam Przechrzty, ale demony Putina również krążą nad Europą…

Również drugi tytuł na liście bestsellerów nie napawa optymizmem. Nie pozostaje nic innego, jak wyskoczyć przez okno i zniknąć, co zrobił stulatek – z 3 miejsca notowania.

 


Notowanie z dnia:  06 Sierpień 2014


10
najlepsza-jedenastka-b

Stephanie Plum po ostatnich przejściach ma dość pracy jako łowczymi nagród. Nie chce już tropić zbiegów, ani uczestniczyć w strzelaninach i nie chce by jej kolejne samochody regularnie wylatywały w powietrze.

9
demony-wojny-czesc-1-b

Bezlitosny świat NKWD, GRU i walk pomiędzy wywiadami oraz polityczne czystki. Adam Przechrzta niezwykle drobiazgowo odtwarza realia życia w sowieckiej Rosji podczas wojny.

8
niewidzialna-korona-b

Po dwustu latach bezkrólewia, gdy nad Polską ciążyła klątwa Wielkiego Rozbicia, Przemysłowi II udało się odzyskać królewską koronę. I po ledwie siedmiu miesiącach padł ofiarą królobójstwa.

7
gwiazd-naszych-wina-b

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.

6
szesc-lat-pozniej-b
Harlan Coben

Minęło sześć lat od kiedy Jake Fisher stał w białym wiejskim kościółku i patrzył jak Natalie, miłość jego życia, wychodzi za innego mężczyznę. Przez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką wymogła na nim Natalie: że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju i nie będzie próbował nawiązać z nią kontaktu

5
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

4
egzorcyzmy-dory-wilk-b

Władający czarną magią sadystyczny psychopata grasujący po ulicach Torunia to zła wiadomość dla Dory Wilk i jej przyjaciół z policji.

3
stulatek-ktory-wyskoczyl-przez-okno-i-zniknal-b

Życiowa podróż szwedzkiego Forresta Gumpa po ostatnich stu latach losów świata.

2
jakie-piekne-samobojstwo-b

To już nie jest zwyczajna publicystyka, to rzetelna analiza tego, w jaki sposób na przestrzeni dziejów Polacy walczyli o zniewolenie.

demony-wojny-czesc-2-b

Festung Breslau spływa krwią w kleszczach najpotężniejszej armii świata. Pułkownik Razumowski przybywa do miasta w poszukiwaniu dokumentów o niezwyklej wadze, ukrytych na rozkaz samego Himmlera. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 413  razy.