Zalew magii w e-bookowym świecie ePlatona.

Jednak na 1 miejscu notowania opowiadania twardej, postapokaliptycznej SF, a na 10 specyficzny, czarny humor Marcina Wolskiego.


Notowanie z dnia:  17 Luty 2015


10
sodoma-b

Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu.

9
serce-kamienia-b

Natchniony galijski pieśniarz, ciężko ranny po niefortunnej przygodzie miłosnej, spotyka na swej drodze tajemniczą handlarkę.

8
gniew-krola-trylogia-valisarow-ksiega-3-b

Odkrycie, że w żyłach imperatora Loethara i jego wroga, króla Leonela, płynie krew tego samego królewskiego rodu, burzy dotychczasowy układ sił.

7
dziedzic-czarodziejow-kroniki-dziedzicow-tom-2-b

Szesnastoletni Seph McCauley w ciągu ostatnich trzech lat był nieustannie wyrzucany z kolejnych szkół. Powodem był szereg magicznych wypadków – a ostatnio tragedii – które zdają się go prześladować.

6
pisane-szkarlatem-inni-tom-1-b

Meg Corbyn jest jasnowidzącą szczególnego rodzaju – widzi przyszłość, jeśli rozetnie sobie skórę i pojawi się krew. Ten dar jest dla niej jednak przekleństwem…

5
upadajace-krolestwa-b

KSIĘŻNICZKA. Wychowywana w luksusie i chroniona przed światem Cleo wyrusza w niebezpieczną podroż na terytorium wroga, w poszukiwaniu magii, która podobno już dawno wygasła.

4
morderstwo-wron-inni-tom-2-b

Zdobywszy zaufanie terra indigena zamieszkujących Dziedziniec w Lakeside, Meg Corbyn stara się żyć według ich zasad.

3
krolewski-wygnaniec-ksiega-pierwsza-b

Z pomocą jednego żołnierza królewski syn – ostatnia nadzieja oblężonego miasta – umyka wrogowi. Od teraz przyszłość Penraven spoczywa na barkach tego młodego Valisara…

2
zlodziejska-magia-b

W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania.

w-blasku-ognia-b

Wybór najlepszych opowiadań polskich fanów Uniwersum Metro 2033, nadesłanych na konkurs organizowany przez portal metro2033.pl w roku 2013. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, ePlaton
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 591  razy.