Wrześniowy Woblink opanował „Mock”. Nowy kryminał Marka Krajewskiego na 1 miejscu notowania e-booków.


Notowanie z dnia:  23 Wrzesień 2016


10
Beksińscy. Portret podwójny

To nie jest książka o znanym i modnym malarzu, który malował dziwne i straszne obrazy. To nie jest książka o jego mrocznym synu, który fascynował się śmiercią i tak długo próbował popełnić samobójstwo, aż mu się udało.

9
13 wojen i jedna

Wstrząsająca opowieść, która ujawnia, ile kosztuje news zdobyty dla gazety i jak wysoką cenę trzeba zapłacić za życie na krawędzi śmierci. Miller spisał swoje wyznania w męski, dosadny sposób.

8
Idealna

Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich.

7
Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce

Gromadzenie rzeczy, kupowanie „w nagrodę za ciężki dzień” wcale nie uszczęśliwia i nie czyni nas lepszymi. I na dodatek odbiera przyjemność wyboru tego, co naprawdę istotne.

6
Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy.

5
Ch...owa Pani Domu

Książka – jak pisze autorka – powstała z tęsknoty za normalnością, z potrzeby stawienia czoła problemom współczesnych kobiet

4
Vernon Subutex. Tom 2

Straciwszy mieszkanie i nadzieję na pomoc ze strony znajomych, Vernon ląduje na bruku. Schorowany i ranny, zupełnie nieprzystosowany do życia na ulicy może liczyć jedynie na łaskę innych.

3
Sekretne życie drzew

Leśniczy Peter Wohlleben snuje fascynujące historie o zdumiewających zdolnościach drzew.

2
Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu

Światowy bestseller cenionej dziennikarki, która spędziła cztery lata w Białym Domu. Powstał dzięki wielu godzinom rozmów z byłymi członkami personelu, pierwszymi damami i rodzinami prezydentów.

Mock

W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1042  razy.