W sierpniu najważniejsza jest rocznica Powstania Warszawskiego.

Na 1 miejscu e-booków Woblink książka Normana Davisa „Powstanie ’44”.


Notowanie z dnia:  11 Sierpień 2015


10
Kod Himmlera

Tymczasem w ręce młodego dziennikarza z Polski trafiają stare nazistowskie dokumenty, które jego dziadek znalazł dzień przed śmiercią w kompleksie Olbrzyma.

9
Dobra dziewczyna Morderstwa na Ostermalmie

To była taka dobra dziewczyna… Dlaczego więc morderca napisał na lustrze słowo Zdzira?

8
Broad Peak. Niebo i Piekło

Autorzy próbują odpowiedzieć na te pytania, analizując krok po kroku najważniejsze wydarzenia podczas polskiej wyprawy na Broad Peak w 2013 roku.

7
Slow fashion. Modowa rewolucja

Joanna Glogaza w książce przekonuje, że każdy ma swój niepowtarzalny styl, który powinien pielęgnować zamiast zakrywać go ciuchami-klonami…

6
Szczury Wrocławia - Robert J. Szmidt

W izolatorium na Psim Polu dochodzi do dziwnego incydentu, milicjanci pilnujący ośrodka meldują o wybuchu paniki spowodowanej atakami ze strony „odmienionych” pacjentów.

5
Ostatni ślad

Powieść niemieckiej królowej kryminałów, okrzykniętej przez krytyków następczynią Agaty Christie. Intrygujący thriller w najlepszym angielskim stylu.

4
Tajemnica domu Helclów

Kryminał Tajemnica Domu Helclów to zaskakujący pastisz literatury z epoki, który dowodzi, że w mieszczańskim świecie pani Dulskiej jest miejsce na sensacyjną aferę.

3
Szczygieł - Donna Tartt

„Szczygieł”” to epicka powieść, która łączy w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman.

2
Mgła

Tajemnicza śmierć kobiety na Mokotowie staje się pierwszym wspólnym zadaniem dla Ady Rochniewicz i jej nowego partnera komisarza Sawickiego. Kryminał Kai Malanowskiej niepokojąca i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że zło przyjmuje często zaskakującą postać.

Powstanie 44

Davies umieścił historię Powstania na obszernym tle zdarzeń od 1939 do 1956 roku, przede wszystkim jednak skupiając swoją uwagę na funkcjonowaniu koalicji, której część tworzyły polskie siły zbrojne. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1019  razy.