W marcowym notowaniu e-booków Woblink śmiejemy się z czeskiego humoru. Na podium dwie książki Evžena Bočeka o rodzinie Kostków – 1 i 3 miejscu.

Książki rozdzieliło ostatnie rozdanie „House of Cards”, zajmujące 2 miejsce.


Notowanie z dnia:  08 Marzec 2016


10
Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście

Przypomnij sobie, co jest dla ciebie naprawdę ważne, i zacznij znów cieszyć się życiem. Autorka pomoże ci zrobić to prościej i skuteczniej, niż się spodziewasz.

9
Góra Tajget

Dawno nie było w polskiej literaturze powieści, która poruszając temat wojny wybrzmiewa głosem tak świeżym i przejmującym.

8
Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej

To portret osoby nieprzeciętnej, damy o niezwykłym poczuciu humoru, a zarazem umiejętności mówienia o sprawach najistotniejszych.

7
Polskie Imperium

Michael Morys-Twarowski udowadnia, że nie powinniśmy skupiać się na wizji naszej historii pełnej klęsk i niepowodzeń.

6
Mały przyjaciel

To amerykańska powieść gotycka, a zarazem epicka opowieść o zemście, utracie niewinności i sprawiedliwości, którą pragnie się wymierzyć samemu.

5
Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi.

4
Szczygieł - Donna Tartt

„Szczygieł”” to epicka powieść, która łączy w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman.

3
ostatnia-arystokratka-b

Rodzina Kostków powraca z Ameryki do Czech, by przejąć dawną siedzibę rodu – zamek Kostka. W zamku zastają dotychczasowych pracowników: kasztelana, ogrodnika oraz kucharkę.

2
House of Cards. Ostatnie rozdanie

Mroczny thriller polityczny Michaela Dobbsa to trzymająca w napięciu opowieść, która prześwietla uniwersalne mechanizmy władzy.

Arystokratka w ukropie

Pamiętnik surrealistyczny. Gwarancja czeskiego humoru. Rodzina Kostków przybyła z USA do Czech do dawnej siedziby rodu – zamku Kostka. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1170  razy.