W marcowym notowaniu e-booków Woblink, jak w garncu – sensacja, romans, fantastyka i historia.


Notowanie z dnia:  11 Marzec 2015


10
cierpliwy-snajper-b

Nikt nie widział jego twarzy, nikt nie wie, jaki będzie jego kolejny krok. Bóg graffiti jest chroniony przez armię lojalnych wyznawców, gotowych złożyć mu najwyższą ofiarę.

9
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

8
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

7
serce-europy-b

Polska w „Sercu Europy” to nie tylko geograficzny środek kontynentu. To miejsce, w którym rytm rozwoju europejskiej cywilizacji jest najlepiej słyszalny.

6
futu-re-b

Ktoś musi to robić – czuwać, by ów nowy wspaniały świat nie runął pod ciężarem przeludnienia, dbać, by jego kruchej równowagi nie zniszczyły zwierzęce instynkty człowieka. Ktoś musi troszczyć się o to, by ludzie żyli tak, jak przystoi nieśmiertelnym. Tym kimś jestem ja.

5
zolnierze-wykleci-tom-1-przeciez-to-dziecko-bandyty-b

II wojna światowa nie skończyła się w 1945 – nie w Polsce; nie dla tych, którym sumienie nie pozwoliło zgodzić się na wprowadzony po „wyzwoleniu” zbrodniczy ustrój.

4
jak-dawniej-leczono-czyli-plomby-z-mchu-i-inne-historie-b

Od okresu antycznej Grecji po czasy Lincolna, medycyna czyniła więcej złego niż dobrego, a starożytni greccy medycy radzili sobie z chorobami lepiej od lekarzy z epok średniowiecza czy renesansu.

3
zdarzylo-sie-b

„Zdarzyło się” to fascynująca podróż przez wieki – od czasów spektakularnych bitew starożytnych Greków po upadające reżimy końca dwudziestego stulecia. To więcej niż książka. To porywająca opowieść na każdy dzień roku!

2
szukajac-kopciuszka-b

Spędzili razem zaledwie godzinę. Daniel nie zna jej imienia i… nie widział jej twarzy.

house-of-cards-b

Człowieka motywuje nie szacunek, lecz strach. To na nim buduje się imperia i za jego sprawą wszczyna rewolucje. W tym tkwi sekret wielkich ludzi. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 339  razy.