Na podstawie bestsellerów e-booków księgarni Woblink trudno odnaleźć wspólny profil gustów kupujących – na liście znajdziemy książki z różnych gatunkowo książek.

Ale jedno można zauważyć – większość to książki wydawnictwa Znak.


Notowanie z dnia:  26 Marzec 2014


10
gastrofaza-przygody-w-ukladzie-pokarmowym-b
Mary Roach

Roach Mary powraca z nową, fascynującą książką! Uwielbiana przez czytelników autorka „Bzyka i sztywniaka” tym razem rusza w szaloną podróż po przewodzie pokarmowym.

9
zorkownia-b
Agnieszka Kaluga

W hospicjum życie przecina się ze śmiercią. To miejsce rządzi się swoimi prawami i ma jasno określone zasady. Wchodzi się tu tylko raz. Zazwyczaj.

8
droga-do-zapomnienia-b
Eric Lomax

Eric Lomax wiele lat po zakończeniu wojny spędził w samotności. Wycofany, zamknięty w sobie, skrywał bolesną tajemnicę. Wspomnienie II wojny światowej, podczas której trafił do japońskiego obozu jenieckiego, nie dawało mu spokoju, odbierało szansę na szczęście.

7
anioly-jedza-trzy-razy-dziennie-b
Grażyna Jagielska

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami.

6
i-jak-tu-nie-biegac-b

Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.

5
akta-odessy-b
Frederick Forsyth

h. W końcowej fazie II wojny światowej, gdy ostateczna klęska Trzeciej Rzeszy wydawała się nieunikniona, dowódcy kierowanej przez Himmlera SS rozpoczęli przygotowania do ucieczki. Z Niemiec wywieziono znaczne ilości złota,..

4
trzecia-wojna-swiatowa-b

Polska mogła być wolna już w 1945 roku. Tylko za jaką cenę? „Rozpętacie kolejną wojnę, zginie 25 milionów ludzi. Ale was to nie obchodzi!” – wrzeszczy Churchill na Mikołajczyka jesienią 1944 roku.

3
transsyberyjska-droga-zelazna-przez-rosje-i-dalej-b
Piotr Milewski

Piotr Milewski zabiera nas w fascynującą podróż, która okazuje się także podróżą w czasie. Bezkresne buriackie stepy, biedne syberyjskie wioski, majestatyczne jezioro Bajkał.

2
Beksińscy. Portret podwójny

To nie jest książka o znanym i modnym malarzu, który malował dziwne i straszne obrazy. To nie jest książka o jego mrocznym synu, który fascynował się śmiercią i tak długo próbował popełnić samobójstwo, aż mu się udało.

ulisses-b
James Joyce

Uchodził za powieść, której porządny człowiek nie powinien nawet brać do ręki. Dziś, prawie sto lat później, jest powszechnie uważany za arcydzieło, którego nie wypada nie znać. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 409  razy.