W notowaniu z końca lutego na 1 miejscu bestsellerów ebooków w Woblink znajdziemy „starą” książkę Dukaja „Czarne oceany”.

Ale w Woblink kupimy również nowe książki, te z pierwszych miejsc bestsellerów książek drukowanych. Dziesiątka ich bestsellerów to przegląd wszystkich gatunków, tak że każdy znajdzie książkę dla siebie.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2014


10
anioly-jedza-trzy-razy-dziennie-b
Grażyna Jagielska

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami.

9
wiatr-gra-o-najwyzsza-stawke-b
Marcin Ciszewski

Jakub Tyszkiewicz nie chciał tam jechać. Nadkomisarz wolałby spędzić wolny czas z ukochaną żoną, ale dał się namówić na imprezę na Kasprowym Wierchu. Kiedy wściekłe porywy wiatru odetną szczyt od reszty świata, miejsce zabawy zamienia się w pułapkę.

8
tajemnica-pani-ming-b
Eric-Emmanuel Schmitt

W swojej nowej książce Schmitt z właściwą sobie wrażliwością jeszcze raz dotyka najskrytszych tajemnic ludzkiej duszy, mistrzowsko odmalowuje emocje, o których najtrudniej jest mówić.

7
zimowa-opowiesc-b
Mark Helprin

Ujmująco piękne i mądre arcydzieło Marka Helprina przenosi nas do Nowego Jorku z początku dwudziestego wieku, targanego arktycznymi wiatrami i rozświetlonego bielą niespotykanie obfitego śniegu.

6
dziedzictwo-przodkow-tod-mit-uns-uniwersum-metro-2033-b
Suren Cormudian

Najnowsza powieść w Uniwersum Metro 2033, międzynarodowym projekcie Dmitrija Glukhovsky’ego. Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy.

5
transsyberyjska-droga-zelazna-przez-rosje-i-dalej-b
Piotr Milewski

Piotr Milewski zabiera nas w fascynującą podróż, która okazuje się także podróżą w czasie. Bezkresne buriackie stepy, biedne syberyjskie wioski, majestatyczne jezioro Bajkał.

4
jeff-bezos-i-era-amazona-sklep-w-ktorym-kupisz-wszystko-b
Brad Stone

Pierwsza autoryzowana biografia Jeffa Bezosa, twórcy i właściciela firmy Amazon. Książka, stanowiąca kronikę dziejów firmy – od trudnych początków po światową ekspansję – powstała za zgodą i przy współpracy jej bohatera.

3
kot-bob-i-ja-b
James Bowen

Prawdziwa historia niezwykłego rudego kocura i zagubionego człowieka, który odzyskał dzięki niemu nadzieję na szczęście…

2
Beksińscy. Portret podwójny

To nie jest książka o znanym i modnym malarzu, który malował dziwne i straszne obrazy. To nie jest książka o jego mrocznym synu, który fascynował się śmiercią i tak długo próbował popełnić samobójstwo, aż mu się udało.

czarne-oceany-b

Rzecz dzieje się w Stanach w kręgach kompleksu wojskowo-przemysłowego. Trzonem armii są wojska ekonomiczne, chroniące gospodarkę przed wrogimi wpływami. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 333  razy.