W lipcowym notowaniu bestsellerów e-booków  Woblink przeważa literatura… lżejsza.

Większość to pozycje już dobrze znane, lecz jest i kilka książek premierowych („Tajemnica domu Helclów”, „Pięść Dawida”).


Notowanie z dnia:  14 Lipiec 2015


10
Pięść Dawida. Tajne służby Izraela

Izrael to państwo-twierdza. Nie ma takiego drugiego na świecie, w którym aparat służb specjalnych byłby aż tak rozbudowany i tak wszechwładny.

9
niesmiertelni

Ekipa Konrada Wolskiego dociera do ściśle tajnej informacji – na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie.

8
Szczygieł - Donna Tartt

„Szczygieł”” to epicka powieść, która łączy w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman.

7
szukajac-kopciuszka-b

Spędzili razem zaledwie godzinę. Daniel nie zna jej imienia i… nie widział jej twarzy.

6
sonka-b

W życiu Sońki wszystko skończyło się dawno, dawno temu, wraz z wojną. Przeżyła i poczuła wtedy tyle, że później już ani żyła, ani czuła, mając jedynie wspomnienia i psią obrożę z gotyckim napisem.

5
Tajemnica domu Helclów

Kryminał Tajemnica Domu Helclów to zaskakujący pastisz literatury z epoki, który dowodzi, że w mieszczańskim świecie pani Dulskiej jest miejsce na sensacyjną aferę.

4
Pokój światów

Na Ziemi wylądowali Marsjanie. Inwazja została odparta, a uwięziony na powierzchni planety najeźdźca zasymilowany, jednak odtąd nic już nie było takie jak dawniej.

3
Umarli mają głos. Prawdziwe historie

Poznaj krwawą historię współczesnej Polski – zbrodnie w afekcie i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy.

2
house-of-cards-b

Człowieka motywuje nie szacunek, lecz strach. To na nim buduje się imperia i za jego sprawą wszczyna rewolucje. W tym tkwi sekret wielkich ludzi.

Slow fashion. Modowa rewolucja

Joanna Glogaza w książce przekonuje, że każdy ma swój niepowtarzalny styl, który powinien pielęgnować zamiast zakrywać go ciuchami-klonami… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 989  razy.