W kwietniowym notowaniu bestsellerów e-booków Woblink na 1 miejscu „Rewizja” Remigiusza Króla, kontynuacja również wysoko notowanej  „Kasacji” i „Zaginięcia” (również na liście, na 9 i 8 miejscu).


Notowanie z dnia:  12 Kwiecień 2016


10
Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi.

9
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

8
Zaginięcie

Choć alarm w letniskowym domku był włączony przez całą noc, a okna i drzwi starannie zamknięte, to trzyletnia dziewczynka znika bez śladu.

7
Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji

Nieskazitelna, promienna cera jest w zasięgu ręki – odkryj, jak to robią Koreanki.

6
historia-polski-2-0-polak-rusek-i-niemiec-t-1-b

W chwilach próby popsuliśmy nawet zabory… Troszkę niemiecką okupację… A potem komunizm… uwalniając przy okazji pół Europy spod sowieckiej władzy.

5
Głód

Niemal połowa dzieci, które kończą życie przed piątymi urodzinami, umiera z powodu niedożywienia – 3 miliony każdego roku.

4
Zemsta

Zemsta to wybuchowa mieszanka tajemnicy, akcji i pożądania. Ale także opowieść o miłości, która zdarza się raz na całe życie.

3
Fatum i furia

Fatum i furia jest jak rozsypująca się układanka. Gdy wszystko wydaje się jasne, prawda zaczyna wychodzić na jaw.

2
Vernon Subutex. Tom 1

Powieść Despentes jest jak lustro odbijające współczesny Paryż i jego mieszkańców: od producentów telewizyjnych, bogatych mieszczan…

Rewizja

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 247  razy.