Na liście bestsellerów e-booków w Woblink dużo kryminałów i powieści obyczajowych, jednak 1 miejsca dla poradnika psychologicznego „Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć”.


Notowanie z dnia:  14 Czerwiec 2016


10
Bestia. Studium zła

„Bestia. Studium zła” jest próbą odpowiedzi na pytanie jak rodzi się w człowieku potwór?

9
Trawers

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału.

8
Płyń z tonącymi

Poszukiwanie własnej tożsamości w zamęcie dziejów, porywy namiętności, chciwość i śmierć, a także miłość do cennego drewna, która niczym mitologiczna klątwa zawisła nad losami dwóch rodzin – o tym wszystkim jest ta książka.

7
Kiedy odszedłeś

Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.

6
Łaskun

Szósty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa.

5
W cieniu prawa

Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku.

4
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

3
czy-jestes-psychopata-fascynujaca-podroz-po-swiecie-obledu-b

a pozornie rozrywkowa lektura wydobywa na światło dzienne niewygodne prawdy i zachęca do stawiania pytań o to, jak definiować normalność w świecie, w którym coraz częściej ocenia się nas po naszych najbardziej skrajnych zachowaniach.

2
Harda

Harda każe nam spojrzeć zupełnie inaczej na wydarzenia rozgrywające się 1050 lat temu w naszej części chrystianizującej się Europy. I pojąć prawdziwy sens tak często powtarzanych słów: »Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem«.

Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć

W codziennym zabieganiu wydaje nam się, że wszystko jest tymczasowe, a kiedyś zaczniemy żyć naprawdę. Ale to właśnie zwykłe dni decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Woblink
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 846  razy.