Majowe bestsellery e-booków  Woblink to przegląd to przegląd literatury polskiej i światowej w najlepszym wydaniu.

Czerwcowe notowanie bestsellerów e-booków w Woblink przypomina notowania książek papierowych w innych księgarniach. I tak być powinno, czytanie.na1miejscu.pl z niecierpliwością czeka na czas, gdy będzie można te notowania połączyć. Nie wszystkie książki trzeba słuchać, ale wybór sposobu czytania powinien być dostępny dla każdej książki.

Bestseller wydań papierowych „Pogromca lwów” nie zdołał pokonać „Ulissesa”, który został bestsellerem e-booków notowania.

W notowaniu pominięto dwa darmowe e-booki.


Notowanie z dnia:  12 Czerwiec 2015


10
Lotnisko w Monachium - Greg Baxter

Opóźnienie w podróży wywołuje lawinę wspomnień i pytań o przyczynę tej niespodziewanej i wydawać by się mogło, osobliwej śmierci.

9
Danger in high places

Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, dodatkowo tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek…

8
Dopóki nie zgasną gwiazdy - Piotr Patykiewicz

Wejdź do świata, w którym przetrwają tylko najsilniejsi, każda książka jest na wagę złota, a dawne siedziby ludzkie skrywają największe sekrety.

7
Królowie przeklęci. Tom 1 - Maurice Druon

W Królach przeklętych jest wszystko. Królowie z żelaza, zamordowane królowe, bitwy i zdrady, kłamstwa i żądze…

6
bez-strachu-jak-umiera-czlowiek-b

Na co dzień nie przyjaźnimy się ze śmiercią, nie chcemy oglądać wypadków, chorób, zmarłych… To wszystko zmienia się w chwili, kiedy odchodzą najbliżsi.

5
Umarli mają głos. Prawdziwe historie

Poznaj krwawą historię współczesnej Polski – zbrodnie w afekcie i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy.

4
Złe psy. W imię zasad

Patryk Vega zdobył zaufanie policjantów jak nikt inny. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, aby prawdę poznali wszyscy.

3
Szczygieł - Donna Tartt

„Szczygieł”” to epicka powieść, która łączy w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman.

2
Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

ulisses-b
James Joyce

Uchodził za powieść, której porządny człowiek nie powinien nawet brać do ręki. Dziś, prawie sto lat później, jest powszechnie uważany za arcydzieło, którego nie wypada nie znać. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 557  razy.