Na liście bestsellerów w Upoluj Ebooka wiele kryminałów, sensacji, a nawet horrorów, a tu – niespodziewanie – na 1 miejscu notowania „Jakie piękne samobójstwo” Rafała Ziemkiewicza.


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2014


10
ksiazeczka-minimalisty-prosty-przewodnik-szczesliwego-czlowieka-b

Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego, by wszystkiego było mniej. Nie jest też celem samym w sobie.

9
pozostawieni-b

Co się stanie, gdy nagle znikną tysiące ludzi? Znikną tak po prostu, nie wydarzy się katastrofa, nie będzie żadnego wypadku ani mordercy-szaleńca? Jak poradzą sobie z tym ci, którzy pozostali?

8
syn-b
Syn

Sonny odsiaduje wyrok w więzieniu w Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów.

7
wozilam-arabskie-ksiezniczki-b

Opowieść szoferki o najbogatszych księżniczkach świata oraz ich służących, nianiach i jednym królewskim fryzjerze.

6
glosy-pamano-b

W Pirenejach, w Pallars, regionie potraktowanym przez wojsko generała Franco z niespotykanym bestialstwem, ściera się moralna podłość frankizmu z bohaterstwem i tchórzostwem indywidualnym i grupowym tuż po zakończeniu hiszpańskiej wojny domowej.

5
jedwabnik-b

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu.

4
wirus_ksiega_pierwsza-b

W Nowym Jorku ląduje samolot z Berlina. Kontrolerzy lotu nie są w stanie nawiązać łączności z pilotami. Wezwana na miejsce lądowania ekipa z Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób, z Ephraimem Goodweatherem na czele, znajduje na pokładzie tylko śmierć.

3
dzielnica-obiecana-uniwersum-metro-2033-b

Dwie dekady po atomowej zagładzie, czasy Pożogi. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie.

2
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

jakie-piekne-samobojstwo-b

To już nie jest zwyczajna publicystyka, to rzetelna analiza tego, w jaki sposób na przestrzeni dziejów Polacy walczyli o zniewolenie. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 386  razy.