W marcu najczęściej polowano na Masę – w notowaniu bestsellerów serwisu UpolujEbooka…


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2014


10
kamienie-na-szaniec-b
Aleksander Kamiński

Z okazji premiery filmu przygotowana została specjalna edycja książki wzbogacona o kolorową wkładkę ze zdjęciami filmowymi opisanymi przez reżysera, Roberta Glińskiego, a także osobisty tekst Wojciecha Feleszki, wnuka Autora, oraz tekst literaturoznawczyni doktor Ewy Hoffmann-Piotrowskiej.

9
ja-inkwizytor-glod-i-pragnienie-b

Oto świat, w którym Chrystus zszedł z Krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań. Mogę być waszym najgorszym koszmarem, jeśli tylko zechcecie.

8
zaklinacz-czasu-b

„Zaklinacz czasu” to piękna opowieść na miarę „Alchemika” – książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian.

7
on-wrocil-timur-vermes-ab

On, Adolf Hitler, wrócił. I zamierza stworzyć Nową Rzeszę… zostając celebrytą! Ostra satyra na granicy politycznej poprawności.

6
zimowa-opowiesc-b
Mark Helprin

Ujmująco piękne i mądre arcydzieło Marka Helprina przenosi nas do Nowego Jorku z początku dwudziestego wieku, targanego arktycznymi wiatrami i rozświetlonego bielą niespotykanie obfitego śniegu.

5
pomnik-cesarzowej-achai-tom-3-b

Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki

4
wilk-z-wall-street-b

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu.

3
Beksińscy. Portret podwójny

To nie jest książka o znanym i modnym malarzu, który malował dziwne i straszne obrazy. To nie jest książka o jego mrocznym synu, który fascynował się śmiercią i tak długo próbował popełnić samobójstwo, aż mu się udało.

2
brudna-gra

Wolski wnika w mroczny świat zawodowego tenisa. Płatny seks, doping, ustawianie meczów. Tu wszystko jest możliwe i każdy wydaje się podejrzany…

masa-o-kobietach-polskiej-mafii-b

Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 268  razy.