W kwietniowym notowaniu TOP 10 e-booków w UpolujEbooka książki z rożnych półek, trudno zdefiniować preferencje czytelników.


Notowanie z dnia:  30 Kwiecień 2014


10
polowanie-na-wilka-z-wall-street-b

Kontynuacja głośnego i skandalizującego Wilka z Wall Street. Historia sfilmowana przez Martina Scorsese, z Leonardem Di Caprio w roli głównej.

9
i-jak-tu-nie-biegac-b

Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.

8
jej_wszystkie_zycia
Kate Atkinson

A gdybyśmy tak mogli przeżywać nasze życie raz za razem, żeby wreszcie zrobić to jak należy? Czy to nie byłoby wspaniałe?

7
karolina-na-detoksie-oczyszczanie-organizmu-w-7-dni-b
Maciej Szaciłło, Karolina Kopocz

Jak bezboleśnie i smacznie oczyścić własny organizm? Przecież wiesz, jak to jest: próbujesz przeróżnych diet, ćwiczeń, liczysz kalorie, stajesz na wadze i nic. Tak było też z Karoliną: co dieta, to porażka.

6
futbol-obnazony-szpieg-w-szatni-premier-league-b
anonimowy piłkarz

Wejdź w sam środek świata wielkiej piłki – wzajemnie nienawidzących się partnerów z drużyny, bezwzględnych menedżerów, chciwych agentów, agresywnych fanów i kobiet, dla których wakacje w Dubaju są ważniejsze od twojej wierności…

5
wszechswiat-kontra-alex-woods-b

Pewnej deszczowej nocy celnik zatrzymuje poszukiwanego Alexa Woodsa. W jego samochodzie znajduje kilogram marihuany, sporą ilość gotówki i… urnę z ludzkimi prochami

4
dluga-wojna-b
Terry Pratchett, Stephen Baxter

„Długa wojna” to druga po „Długiej Ziemi” powieść powstała w wyniku współpracy twórcy Świata Dysku Terry’ego Pratchetta ze znanym autorem science fiction Stephenem Baxterem.

3
jony-ive-b

Pierwsza szczegółowa biografia projektanta kultowych produktów Apple (m.in. iPhone’a, iPada, iPoda i iMaca), jednego z najbliższych współpracowników i przyjaciół Steve’a Jobsa, sir Jonathana Ive’a.

2
ja-inkwizytor-glod-i-pragnienie-b

Oto świat, w którym Chrystus zszedł z Krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań. Mogę być waszym najgorszym koszmarem, jeśli tylko zechcecie.

masa-o-kobietach-polskiej-mafii-b

Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 395  razy.